Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a helyzetben én reagállo...

Ebben a helyzetben én reagállok rosszul? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Van valaki, aki sokat jelent nekem, azt mondja én is fontos vagyok neki. Elutazott egy időre elég messzire. Beszéltünk miután kiért, kérdezte, hogy küldött-e nekem már képeket? Mondtam hogy nem. Már ez eleve rosszul esett, hogy nem tudja, küldött-e nekem képet (elég szétszort ember egyébként), másoknak viszont már küldött, ebből akkor egyértelmű. Mondta hogy ok, fog küldeni. 2 nap telt el, semmi. Se kép, se üzenet. De még a közösségi oldalra is rakott ki képet.. Most velem van a baj, hogy ez marha rosszul esik, vagy lépjek túl rajta, millió új inger éri, biztos csak kiment a fejéből..? Ti hogy reagálnátok?
2018. jan. 10. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemrég ment ki tuti sok dolga van kint és ha mellé szétszórt is, akkor engem nem nagyon zavarna. De ha téged igen, akkor kérd meg, hogy küldjön képet és el is mondhatod, hogy ez egy kicsit rosszul esett neked, ha akarod.
2018. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne vedd ennyire a szívedre, főleg, ha alapjáraton ilyen szétszórt ember. Nem azért ilyen, hogy téged bántson.

Természetesen erttől még nyugodtan jelezheted neki, hogy neked ez rosszul esik és megkérheted, figyeljen oda jobban.

2018. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szétszórt ember, akkor ne tulajdoníts ezeknek nagy jelentőséget! De azért esélyes, hogy annyira nem vagy fontos neki.
2018. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom már mit csináljak, annyi ilyen van, hogy sokszor meg akarom vele szakítani a kapcsolatot, de mindig valahogy meggyőz..
2018. jan. 10. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ez ilyen nagy baj, hogy nem küld neked képeket a tartózkodási helyéről?
2018. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, őt nem fogod tudni megváltoztatni, de a hozzáállásod nagyon is. Egyszerűen lazítanod kellene és nem kell ezeket magadra venned, teljesen értelmetlen és felesleges dolog.
2018. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé?
2018. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írod; millió új inger éri+ "szétszoórt". Szerintem, nem kellene ezt ennyire "mellreszívni".
2018. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, én mikor kiköltöztem Svájcba egy hétig semmire nem tudtam időt szakítani, mert jártam a hivatalokat, intéztem a mobilt, a netet, a bankot, a tartózkodásit, közben pakolni kellett, meg folyamatosan a boltokat jártam bútorok miatt, hogy legalább aludni legyen hol, meg egy asztal, amin kajálhatok.


Nem még képeket küldeni, meg anyám kínja, örültem, hogy öt nap után végre le tudtam ülni egy könyv és bor mellé.

2018. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!