Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért remegek? Mit tegyek ellene?

Miért remegek? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Folyton, nagyon észrevehetően remegek, ideges leszek, izzadom és hallom a szívdobogásom, ha pl. felelek, nagyobb közönség előtt mutatok be valamit vagy csak egyszerűen arra gondolok, hogy szólítani fog a tanár. Az utcán, ha van mögöttem valaki ismeretlen szintén ez a helyzet. Nem merek magamba boltba menni, busszal utazni, zsúfolt helyre menni gyerekkorom óta.

Mi lehet a bajom? Mit tegyek ellene?


2018. jan. 11. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel szociális fóbiád van, de sztem inkább keress fel egy pszichológust.
2018. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyhe pánikbetegség. Győzd meg magad, hogy erős vagy és Te sem vagy hülyébb másnál, azaz legyél magabiztos.
2018. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Majd elmegyek egyhez. Ha kiderül, hogy a 2 közül valamelyik a problémám, akkot az mennyire súlyos? Mit lehet tenni egy ilyen ellen?
2018. jan. 11. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Meh, nekem is ez van... mennyire súlyos? Amennyire elfajul, jelenleg nekem is annyi mint neked, hogy kicsit jobban izgulok ha idegenek vannak körülöttem, de volt már durvább is, amikor kajáért nem mentem le a boltba, mert annyira féltem az emberektől és inkább éheztem, szóval vannak keményebb fokozatai, inkább ne várd meg míg letesztelheted őket, csak menj el pszichodokihoz. :)
2018. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!