Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig remegek, ha zavarban...

Mindig remegek, ha zavarban vagyok. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

régebben csak a kezem,mostanába már a fejem is, és eléggé zavaró tud lenni,mellesleg beszarinak is tartanak ezért(csajok is)

F/15


2009. jan. 13. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Én, ha hibázok (értsd: megbotlok mások előtt vagy hasonló apró balesetek történnek velem) szintén el kezdek remegni, nameg elvörösödök. De meg tudom oldani, azzal, hogy arra gondolok, hogy végül is mással is megeshet ( és meg is esik).

Gondolj arra, hogy a legnagyobb menőcsávó és a legszebb cicababa is hibázik, "megbotlik".

De ha nagyon rossznak érzed, akkor menj valami sport, művészeti vagy egyéb tanfolyamra, ahol másokkal együtt tanulsz, és látni fogod, hogy más is hibázik és más is lehet zavarban.

2009. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Menjel el sportolni, attol lesz onbizalmad.

Valamint nezzel meg a you touben bakikat vilaghiru emberekrol, lathatod hogy mindenki hibazik, ez termeszetes.

Mivel tinedzser vagy a zavar kicsit normalis is. A tinedzser evek nem konnyuek senkinek sem.

2009. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De én nem csak akkor, amikor hibázok,hanem mikor már meglátok 1 jó csajt akkor is,vagy mikor tanár/valaki hozzámszól

Már nem tudok mit kezdeni magammal :(

2009. jan. 13. 19:54
 4/8 anonim válasza:
100%
Én pszichológus akarok lenni úgyhogy fogjuk rá hogy otthon vagyok a témában. A remegés az attól van hogy félsz hogy mit gondolnak rólad az emberek. Ahogy már előtem írták több önbizalomra lenne szükséged. A legjobb megoldás az önbizalmad növelésére ha sikerélményeket szerzel abban, amitől félsz. Próbálj ki merőben új helyzeteket, olyanokat amiket eddig nem csináltál(nem baj ha először nehezedre esik, majd belejössz). Menj oda olyan emberekhez akiktől korábban zavarban voltál, minél többet beszélgetsz velük annál jobban megszokod az ilyen helyzeteket és búcsút intesz vele a remegésnek. Légy laza, egy kissebb bakitól még nem dől össze a világ. sok sikert! üdv Peti
2009. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem tökéletes az előbbi válasz. Még annyi jutott eszembe, hogy ne vedd annyira komolyan magad, mert attól csak még görcsösebb leszel. Velem ugyanez volt, amikor hülye helyzetbe kerültem, legszívesebben elástam volna magam, csak eltűnjek a többiek elől. Aztán megtanultam kiröhögni magam.:) Szándékosan poénkodni kezdtem a bénaságaimon, és kis idő múltán már nem kellett erőlködnöm, mert rájöttem, hogy tényleg röhelyes vagyok.:D A lányoknak is jobban bejön, aki tud nevetni magán, mint az, aki mindig jó fej akar lenni.:)
2009. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha meglátok egy jó csajt én is remegni kezdek, csak nálam a tesztoszteron a hibás, a kánya rúgja meg!
2009. jan. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 éve nekem is ilyenem volt :) Ha felelnem/énekelnem kellett a suliban remegtem, és sokszor még a hangom is :D

Visszagondolva poén, de majd elmúlik ne aggódj.

Én úgy léptem túl rajta, hogy úgymond megtanultam kizárni (lesz@rni) a külvilágot. Sok szerencsét :)

17/f

2009. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is remeg a kezem ha pl felelek, nincs szenvedelybetegsegem, sportolok, festek, kotok szoval rendben vagyok de megis gyakran kezd remegni a kezem,,, azt tanacsolom baratkozz meg ezzel,,,fogadd el magad a remegessel.engem is sokszor kinevetnek az osztalytarsaim pl . foldrajzoran a mutatopalcat a kezembe adja a tanar alig tudom megmutatni amit ker a prof mert remegek,,,,az onironia csodakra kepes,,,nevess magadon es igy konnyebb lesz,,,,sok sikert!
2014. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!