Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem túl magamat...

Hogyan tegyem túl magamat azon, hogy törpe vagyok?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjatok polkorrekt válaszokat! Csakis a nyers őszinte véleményt! 170 vagyok és minden egyes nap már közel 8 éve (amióta serdülőkorom óta semmit nem nőttem) ezen a témán agyalok nap, mint nap. Nem tudok a dolgaimra koncentrálni, utálok élni stb. Miközben azt látom, hogy rengeteg tőlem sokkal magasabb pasi természetesnek veszi a magasságát amiről én csak álmodozok. Igen, ez a kérdés ihletett: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Amikor valaki azt írja, hogy a 186 cm átlagos, akkor értékelem át csak igazán a nyomorúságos életemet. Hol vagyok én ettől Jézusom! És amikor a csajok ezt természetesnek veszik, akkor én mégis miben bízzak, de komolyan? 😣😭



2018. jan. 11. 16:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyersen és őszintén?

Senkit nem érdekel a magasságod.

2018. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

140cm felett egyetlen felnött sem törpe hivatalosan.

170cm àtlagos magassàg egy férfi esetén, nem alacsony.

150cm körül is vannak lànyok, ha nem akarsz közel egymagas partnert.

2018. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyersen és őszintén: a 170cm- es magasságoddal nem lenne gond. Azzal már inkább, ha ettől kisebbségi érzésed van és ez "sugárzik" is rólad.
2018. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez átlagos magasság, mi a fasz.omért sirsz ezen?
2018. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, egy öszinte vàlasz.

170cm magas, vékony nö vagyok. Évekig szerelmes voltam egy alig 165cm magas, mackòs testalkatú sràcba. Soha nem zavart a magassàga, csak az, hogy volt egy stabil párkapcsolata, ezért pofàtlansàgnak éreztem volna bepròbàlkozni nàla.

2018. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A párom sincs 180cm és nem zavar, pedig a testvéreim, meg faterom mind 180 fölöttiek.


Hogy én hány centi vagyok? Nos... 150cm. Furcsa úgy elmenni egy kisiskoláscsoport mellett hogy a nagyrészük egymagas/magasabb mint te, pedig te már felnőtt ember vagy.


Hogy te mit tehetsz? Békélj meg magaddal, az, hogy nincs önbizalmad sokkal nagyobb hátrány, minthogy "alacsony" vagy. Illetve keress alacsony lányokat. Igen, létezünk, nem csak én. Egy csomó ismerősöm van aki 150-160 közti lány. Konkrétan mondjuk az egész lány unokatestvér állományom ilyen, de ez más kérdés.

A lényeg az, hogy ne a pic$ákból indulj ki, akik egyből 190cm-s Brad Pittet akarnak 20cm-s f@rokkal és akkor rendben lesz minden.

2018. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az én pasim 172 cm magas.Egyikünket se érdekli.
2018. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha kendőzetlen őszinteség kell, előre is bocsánat: Én a 170 centis magasságot tartom a "normális" kategóriának, és a 186 centi felettit tekintem "abnormálisnak".
2018. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#4: Akkor mit írosgattak a linkelt kérdésben, hogy "187 centiméter magas férfi vagyok, de még soha nem volt olyan érzésem, hogy túl magas lennék" meg "185 cm vagyok és néha alacsonynak érzem magam" illetve "Teljesen átlagos szerintem"? A nők meg ezeket el is hiszik, hiszen manapság rengeteg csajtól azt hallom, hogy a 185 egyáltalán nem magas és kifejezetten vonzó. Ha ők átlagosnak érzik magukat, akkor én mégis mit mondjak?
2018. jan. 11. 16:57
 10/26 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, mindenkit felpontozok, hogy még véletlenül se féljetek leírni az őszinte véleményeiteket.
2018. jan. 11. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!