Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Priviben milyen arányban...

Priviben milyen arányban köszönnek nektek?

Figyelt kérdés
Sokan csak írnak, de egy üdvözlés már luxus..

2018. jan. 12. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Engem zavar a köszöngetés. Én nem szoktam, nem is várom el. Ez nem az a műfaj.
2018. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyre ritkább. Mostanában 10-ből 2-3 köszön.
2018. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem kell a köszönés, gyk-s privát üzenetben random embertől inkább a túlzott udvariaskodás a furcsa. Hacsak nem ismerkedni akarsz, mondd el röviden a lényeget azt kész.
2018. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azokat az eseteket nézzük, amikor normális, értelmes emberek írnak, akik képesek koherens mondatokban beszélni, és írásjeleket használni, akkor szerintem elég sokan köszönnek. Ha viszont beleveszem azokat is, akik csak annyit akarnak, hogy "hőőő minden amit a kommentedben írtál szar te hülye vagy legyen nyomorúságos az életed rohadjmeg" akkor az arányok már nem túl kedvezők. Viszont ez a második fajta nem annyira érdekel...
2018. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ritkán privátozok, mert ez valóban nem az a fórum. Viszont olyankor mindig köszönök, még ha nekem írnak először és válaszolok rá, akkor is. Sőt, hogy rövidre zárjam, további szép napot is szoktam kívánni.
2018. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Á, már nem szokás, csak benéznek, mint tehén az istállóajtón. Bár, a tehén is bőg egyet a többinek.
2018. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából a hozzám fordulók kétharmada-háromnegyede kezdi egy sziával. Bár érdekes, nekem sosem okozott megütközést, ha valaki egyből a tárgyra tér. A való életben én is adok a jómodorra, de egy online közegben ezt lehet lazábban kezelni. Legalábbis én lazábban veszem.
2018. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szívesen elbeszélgetnék azzal, aki jobban ismeri az életemet, mint én.
2018. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán parasztságnak tartom. Valószínű, utcán fellökne, még hátra sem fordulna az ilyen ember. Viszont, a mai világ ilyen.
2018. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ritkán kapok privit: az esetek többségében köszönnek, ha nem, akkor is a viszontválaszt alapból azzal kezdem számára.
2018. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!