Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől igénytelenség ha a...

Mitől igénytelenség ha a ruhatárat csak melegítők teszik ki?

Figyelt kérdés

Én gátlások nélkül ugyanúgy orvoshoz, bankba, hivatalos helyre is bemegyek így, leszarom hogy egy ügyintéző mit gondol, senki nem mondta neki hogy annak tanuljon, akkor nem kéne öltönyöznie naponta...

Attól is megfájdul a fejem mikor azzal jönnek hogy nem utcára való viselet, ami idiótaság.


Egy ilyen párosítással mi a gond?

[link]


2018. jan. 12. 20:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Én tisztellek, mert bevállalod, szívem szerint én is mindenhova melegítőben mászkálnék.
2018. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Javaslom állásinterjúra is mindig abban menj.
2018. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem az az igénytelen, amikor valaki neonlila színű nejlonos susogónadrágban megy valahová... Sokan minden féle melegítőt egy kalap alá vesznek, diszkriminálják ezt a ruhatípust. Van nagyon sok szép, igényesen kidolgozott, kifejezetten ízléses melegítő is, amely nem csak kényelmes, de nagyon kellemes látványt is nyújt. Amikor "csövesnek" degradálják a melegítőket, én olyankor a képébe vágom az illetőnek, hogy egy 40 ezres darabról beszélünk, ami kétszer annyiba került, mint az ő ilyen-olyan márkájú farmernadrágja például. Természetesen a hideg víz kiver az ilyen megnyilvánulástól, csak az ilyesféle nehézkes felfogású embernek tudnám az árát felhozni például, mert az a lényegi tartalmat úgy sem fogadná be, és hátha ez meggyőzi.


Egyszóval fogalmam sincs, hogy sokan miért nézik le a melegítőket, amikor kényelmes, és ma már a nagy részük kifejezetten ízléses, szép darab.

2018. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
mert melegítőt otthon, vagy sportolás, edzés közben hord az ember. feltételezem hogy a bankban vagy az utcán nem vagy otthon és nem sportolsz/edzel
2018. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#2

Abban mentem, csak kimondottan ilyen célokra szánt darabokban(Drágább, komolyabb darabok)

2018. jan. 12. 20:59
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

A melegítő és az öltöny között még elég sokféle viselet létezik :D

Színháza is melegítőben mész? :D

2018. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

Én mindig melegítőt hordok.

Kivéve:

- Bíróság

- Temetés

2018. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Kiváncsi vagyok, hogy ott miért nem. A bírót te fizeted az adódból, a halottnak meg már úgyis mindegy.
2018. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
A temetést én is tiszteletben tartom, ez kivétel.
2018. jan. 12. 21:09
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy előttem írják, nem csak öltöny és melegítő létezik.
2018. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!