Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől igénytelenség ha a...

Mitől igénytelenség ha a ruhatárat csak melegítők teszik ki?

Figyelt kérdés

Én gátlások nélkül ugyanúgy orvoshoz, bankba, hivatalos helyre is bemegyek így, leszarom hogy egy ügyintéző mit gondol, senki nem mondta neki hogy annak tanuljon, akkor nem kéne öltönyöznie naponta...

Attól is megfájdul a fejem mikor azzal jönnek hogy nem utcára való viselet, ami idiótaság.


Egy ilyen párosítással mi a gond?

[link]


2018. jan. 12. 20:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%
Túl van spilázva az egész, a melegítő is tudja azt, amit bármelyik ruha. Az, hogy egy csomó helyen nem szabadna elvileg hordani ugyanolyan bullshit, mint a szandálzokni-ellenesség, meg egyéb divatbaromságok. Szóval a kérdezőnek riszpekt, hogy nem fekszik le ezeknek, aki meg kiakad rajta, az ássa el magát, hogy ilyennel foglalkozik, míg Afrikában éheznek :D
2018. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

Én még soha nem viseltem öltönyt, csak a női megfelelőjét, ha elegánsan kell megjelenni valahol.


Nézd, egy gyári melóra nem is kell kiöltözni, oda nem kell elegáns viselet állásinterjúra sem, a melegítő is jó, de vannak olyan munkakörök, ahova elvárt legalább állásinterjúra egy öltöny/kosztüm (mindenkinek a saját neme szerint), és van, ahova munkába is. Az én munkámban ugyan furcsa lenne a melegítőben megjelenés, de kiöltözni sem kell, szóval egy nem szakadt, kulturáltabb megjelenésű farmer egy kötött pulcsival, lazább inggel, pólóval akár tökéletesen megfelel. De volt persze olyan munkám, ahova elég volt a melegítő, csak ott a munkát nem szerettem, a mostani munkámat meg szeretem, és több pénzt is keresek vele.


Egyébként azért vannak helyek és alkalmak, ahova illik elegánsabban öltözni, például temetés, esküvő, színház.

2018. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
"hogy egy 40 ezres darabról beszélünk," - Nekem speciel semmi bajom a melegítőkkel, de egy 40 ezres darabtól már elvárnám, hogy tudjon valami extrát az én olcsóbb (jó minőségű) darabjaimhoz képest, például magától másszon fel rám és ne kelljen a kisujjamat sem mozdítani, hogy felvegyem... :-D
2018. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%

Az esküvőd az nagyon csics lesz majd s különösen az ara a trottyos gatyában:DDD


Miért öltözz néha másként? Ha birtokomra lépnél, ahogyan a fotón, akkor felszólítás nélkül le lennél lőve, amit a símaszk erősen megalapoz.Persze, lehet ez kevés indok számodra...


A másik, hogy egy stílustalan butkót takar, akit más sem hívna meg eseményekre, mert kiszorulna a társaságból s ez nem sznobizmus.A más ruha egy farsangon is kellék, hangulatot adó az alkalomnak, mint a jó bor.Továbbá ha valaki csak citrom külsőleg, unalmas lesz még ránézni is s kiábrándító az édességek közt..minek oda.


Igazából pizsiben rohangálni, elég gáz s ezt hiába színezi bárki is ki, mert 1 hajszálra-márka hímzés tőle...

Azért a saját temetésedre gondolom végrendelkeznél, mindenki trottyosban kéretik:DDD


ui: ne haragudj, de véleményt kértél, kaptál;)

2018. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

#14

Olyannal nem is foglalkozom aki elhatárolódik ettől, lehet valaki a barátom/haverom de a ruha sokat számít, és ebben nem az alkalmi ruhában lévők lesznek első helyen.

2018. jan. 12. 23:27
 16/28 anonim ***** válasza:
83%

Amit belinkeltél, azt nem igénytelennek nevezném, inkább sportos összeállításnak. De ezt a fajta lezser viseletet elegánsnak nem lehet nevezni, ezért mondják rá sokan, hogy igénytelen, de valójában nem az. Mert sokak fejében az elegáns szó ellentétje az igénytelen vagy talán jobb esetben a slampos szó, ez talán nem olyan durva, mint ha valakit igénytelennek hívunk.

Utcán sokan szeretnek csinosak lenni, és habár kényelmes a melegítő, de szerintem sem csinos. Orvost biztos, hogy nem érdekli, mi van rajtad.

2018. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
50%

Főleg a nők vannak oda a csinos holmikért, hiába a nők szépérzéke jobb, fogékonyabbak az ízléses holmikra, környezetre, akár lakberendezésről, akár ruhákról van szó. A férfiaknak inkább az a lényeg, hogy funkcionálisan megfeleljen egy tárgy vagy ruha. Én nőként azt is nézem, hogy egy jegyzetfüzet vagy egy pénztárca bármi, szép is legyen. Nekem a legegyszerűbb nem jó. Mert túl egyszerű, nincs benne szépség, nem dizájnos.

Ezért az is milyen lenne már, ha egy csinosan felöltözött nővel valahol együtt megjelennél, úgy, hogy te melegítőben vagy? Nem illenétek össze, és a nőt ez bosszantaná, hogy ha rád néz, nem látja a szépséget. Az arcodban biztosan látná, de nyaktól lefelé, amit ugye ruha takar, abban nem. Nem néznétek ki jól együtt.

És emiatt is tartják sokan igénytelennek azt a férfit, aki nem vesz fel más ruhát, csak melegítőt, mert nem törődik azzal, hogy a párja (ha van), vagy hogy egy nő mit szólna hozzá, ha vele lenne. Nem örülne egy melegítős férfi látványának az biztos, ha ő szépen felöltözött.

És szerintem te se örülnél, ha a barátnődet mindig csak melegítőben látnád.

2018. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
55%
17: Gondolom itt jön képbe az, hogy az ember önmagához illő párt válasszon. Nálam biztos nem jöhetne szóba olyasvalaki, aki leakad azon, hogy nem őhozzá öltözöm.
2018. jan. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%
Én is csak melegítőben érzem jól magam, nem tehetek róla.
2018. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

Én is gyakran viselek melegítőt, hogy miért? mert kényelmes.

Ennyi nekem elég, az meg hogy ki mit gondol erről a viseletről, teljesen hidegen hagy.

2018. jan. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!