Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől igénytelenség ha a...

Mitől igénytelenség ha a ruhatárat csak melegítők teszik ki?

Figyelt kérdés

Én gátlások nélkül ugyanúgy orvoshoz, bankba, hivatalos helyre is bemegyek így, leszarom hogy egy ügyintéző mit gondol, senki nem mondta neki hogy annak tanuljon, akkor nem kéne öltönyöznie naponta...

Attól is megfájdul a fejem mikor azzal jönnek hogy nem utcára való viselet, ami idiótaság.


Egy ilyen párosítással mi a gond?

[link]


2018. jan. 12. 20:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
"Én nőként azt is nézem, hogy egy jegyzetfüzet vagy egy pénztárca bármi, szép is legyen. Nekem a legegyszerűbb nem jó. Mert túl egyszerű, nincs benne szépség, nem dizájnos." - Ebben sem egyformák a nők. Én nőként van, amiben pont az egyszerűt szeretem jobban, mert ízlésesebb, mint egy túlcsicsázott darab, például így vagyok a cipőkkel, de ebben biztos az is közrejátszik, hogy az én méretem kívül esik az átlag kategórián, szóval vannak darabok, amiket egyszerűen nem kapok olcsón, mert nincs, ha meg már kifizetek érte egy nagyobb összeget, akkor azt már több helyre is felvehessem, és ezt csak úgy tehetem meg, ha nem kötött a kinézete, vagyis egyszerűbb (mondjuk a csizmám 20 ezres kategória, nem örülök neki, de muszáj volt kifizetni, mert kell csizma és kész, minden másból kapok olcsót is). Egy túlságosan designos darab nagyon kötött viselet, és mint olyan, nem vehető fel bárhova, bármivel.
2018. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%
De tenyleg azt mondd mar meg, Kerdezo, hogy te orulnel, ha a baratnod, feleseged barhova mentek, mindig melegitoben menne?
2018. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#22

Ha jól áll rajta akkor igen.

2018. jan. 13. 18:45
 24/28 anonim ***** válasza:
87%
te vagy a redneck magyar megfelelője
2018. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha még nem vagy házas, akkor az esküvődre a dress code szigorúan melegítő, de az esketőnek is... :-D
2018. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%
Ketlem, hogy olyan not fogsz talalni, aki ugy, mint te, csak melegitot hord. Ilyen no nem letezik. Egy nonek van igenye masfajta ruhakra is. Es mikor nem melegitot huz majd, akkor nevetsegesen fogsz mellette kinezni. Szerintem fog is szolni neked erte, hogy vegyel fel rendes ruhat.
2018. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

#26

Erre azt mondom még 25 évesen is hogy, akkor bocsi de nem vagy hozzám való.

Amit Te írsz az alkalmazkodás, behódolás a másiknak hogy olyan legyen amit Ő elképzel.

2018. jan. 13. 20:56
 28/28 anonim ***** válasza:
26%

En megertelek! Legalabb latszik a tested vonala. ;*

En teljesen rakattantam a melegito fazonu fekete nadrag kosztumokre! Nyulik,derekban megkotos,kenyelmes stb.

Vannak ferficuccban is ilyenek. Cipoben meg a crocs csinal olyan komfortosakat. En is azt hordok.


N

2018. jan. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!