Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha nekem 7 évet...

Nagyon gáz ha nekem 7 évet mond a mentális koromra ez a teszt? 23f

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 12. 22:08
1 2
 11/18 Metionin ***** válasza:
27 vagyok és 34-et kaptam. Szerintem ez úgy működik hogy minél konzervatívabb válaszokat adsz, annál idősebbet kapsz. Nekem is biztos azért adott ennyit mert a technikai eszközök nagy részére meg a mekire azt jelöltem hogy nem élek vele.
2018. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem bevágott 59-et úgy hogy egy hónap múlva leszek 25. :D Lehet bajok vannak velem.
2018. jan. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem az vitt el sok pontot, hogy pl. nem használok twittert mert érdektelennek tartom, az iphone csak egy telefon és hasonlók, de ha ez a véleményem, akkor mit csináljak. Meg gondolom arra a kérdésre, hogy mit csinálok hogy ha látom valaki elesik, benyomtam volna hogy kiröhögöm, az is legalább 5 évet levett volna.


Na mindegy, igazából nem zavar, picit meglepődtem de ez van, válaszolgattam őszintén, szóval úgy gondolkodok mint egy öreg. :D

2018. jan. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez akkora baromsag. Marmint az ahogy felfogjak az emberek a tesztet. Megcsinaltam mindent ugy ahogy tenyleg gondolom es 19et adott ki ami kozel van a valosaghoz. Aztan megcsinaltam mindent ugy h a legmakacsabb, zsembesebb, konzervativabb valaszokat adtam. 80at adott ki. Ebbol kovetkeztetve a teszt gyakorlatilag mental age alatt a dolgokra valo nyitottsagodat nezi, es h hogy allsz hozza kulonbozo szitukhoz. Igy hat, minel nagyobbat ad ki, annal kevesbe vagy nyitott az uj dolgokra, es hasonlitasz egy mogorva oregemberre.
2018. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem 35-öt adott, és 31 vagyok.
2018. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem 11-et adott ki, pedig 24 vagyok. Nem vagyok kőkonzi, ennyi. Ha nyitott vagy, akkor gyerekes vagy, ez a teszt legalábbis így gondolja.
2018. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22 vagyok és 49-et dobott ki :D az igen :D
2018. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évet, pedig 30 vagyok. :)))
2018. jan. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!