Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiányzik a gyerekkorom. A...

Hiányzik a gyerekkorom. A felnőtt világban nem találom a helyem. Hiányoznak a kirándulások, kalandok, a játék, én még mindig szeretek játszani. De már mindenki barátnőt meg családot tervez. én meg egyedül vagyok. Mit tegyek? 25f/aszex

Figyelt kérdés

ne ajánljátok a pszichológust!


1, nem egy mindent tudó lény.


2, jártam, szorongás miatt, de semmit nem tudott ezzel kezdeni.


3, jó drága is volt.



na szal, nagyon hiányoznak azok az élmények, azok a táborozások, azok a jó kis játékok, kalandozások, felfedezések stb.... mára már csak a fantasy regényekben, bizonyos játékokban, illetve a filmekben találok vígaszra. Na meg órákig tudok legózni és akár szuper autópályát építeni a kedvenc kisautóimnak... de közben meg felemészt a magány. aszexuális révén nem kívánom a szexet, taszít és gusztustalan számomra. olyan mintha megállt volna az idő 12 éves koromban. Jah, és ez NEM betegség, és a pszichológusom mondta hogy nem tud vele mit kezdeni.


2017. márc. 19. 20:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ma nagyon sokan ilyenek. Nem tudnak mit kezdeni a kapitalista pénzvilággal. Mondjuk én sem. Sajnos azonban az ilyenek, mint mi, meg te kérdező, menthetetlenül lemaradnak, aminek nagy baj is lehet a vége anyagi értelemben.
2017. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Na, most ez a helyzet, fogadd el. Azt is, hogy van esély rá, hogy változzon később.

Ezután pedig igyekezz olyan dolgokkal foglalkozni az életedben, amiket szeretsz csinálni. Ha táborozni szeretsz, menj, ahogy a többit is ugyanígy kezeld. Azt pedig ne várd, hogy a világ ugyanolyan nagy legyen most, mint 12 évesen volt.

A boldogság nem kizárólag a párkapcsolat sajátossága (vagyis csak legkisebb részt vállal belőle). Ha te nem kívánsz együtt lenni senkivel, akkor nem leszel. Annyira nem ritka ez a dolog, bár én "kinőttem" vagymi.


A kérdést meg nem annyira értem, mit tegyél?

Éld az életed, járj el dolgozni, szabadidődben pedig élj annak, amit szeretsz (ha az nem korlátoz másokat ugyanezen joguk gyakorlásában).

Írhatnék még kisregényt, de nem tudni mire vagy kíváncsi pontosan.

2017. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt hogy mit tehetek azért hogy ne érezzem ezt az ürességet, magányt amit érzek. nem vagyok depis mert alapból vidám természet vagyok, de ahogy hullanak ki a barátaim, és sokszor végig kell unnom ahogy beszélgetek egyesekkel, ecsetelik a párkapcsolatukat, de amikor én kicsit a kedvenc videó játékomról vagy a LOL illetve a minecraftról beszélnék, nem is hallgatnak meg, elhúznak... vagy be is szólnak h csajozzak be, majd ők becsajoztatnak. csak nem értik meg hogy aszex vagyok. De szerintük, nem is vagyok, csak szűz és félénk, és ha dugnék akkor..... tudjátok a többit. Szóval telik az idő és egyre kevesebb ember van az életemben akivel tudok beszélgetni. igazából már senki nincs akivel tudnék. közösségbe emiatt nem tudok annyira beilleszkedni. se inni, se bulizni, se csajozni nem szeretek, és ezek az alapjai egy mai társasági életnek még az elitebb körökben is...
2017. márc. 19. 21:07
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha ránézel egy szép csajra, nem indit el benned semmit? Vagy elindit, csak úgy vagy vele, hogy úgy sincs nála semmi esélyed, ezért elfojtod magadban, nem?
2017. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"Ha ránézel egy szép csajra, nem indit el benned semmit? Vagy elindit, csak úgy vagy vele, hogy úgy sincs nála semmi esélyed, ezért elfojtod magadban, nem?"


nem igaz....itt is kezdődik. SEMMIT nem indít be bennem. ha szimpatikus, akkor annyit hogy barátkozok, de ezt egy fiúval is megérzem. semmi szexuális. nem tudom mire gondoltok akkor sem ha ezt mondjátok, szexuális gondolatok. ilyenkor elképzelitek a nőt hogy megdugjátok, vagy meztelenül? vagy ilyesmi? Mert én semmi ilyet nem érzek. Múltkor a barátom udvarolt egy lánynak, volt rajta egy mesefigurás póló, na nekem meg az tetszett :D

2017. márc. 19. 21:15
 6/22 anonim ***** válasza:
Ezt nehezen hiszem el. Szerintem elfojtod magadban a szexualitást, mert totál esélytelennek érzed, hogy nőnemű valaha lefeküdne veled.
2017. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ja meg tudjátok van ez a yo-kai watch ami megy itthon is, bárén japánul már nézem sokkal régebb óta mint megjelent volna itthon. na a barátom múltkor óvszert vett a boltban én meg yo-kai watch medalionokat :D ő jobban zavarban volt mint én, mivel megvétel után még a plázában kibontottam. :D
2017. márc. 19. 21:21
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak azt tudom hajtogatni, hogy találd meg a téged lekötő hobbit.

A társaság mindig is hiányozni fog, de azért elég jól meg lehet szokni az egyedüllétet is.

Bár engem már meg tud mozgatni egy-egy nő, de nagyon kevés van, akiért feladnám az önállóságot (vagy egyedülállóságot).

Barátok szép lassan elkoptak, az utolsó nagyjából 3-4 éve.

Haszonállatokkal vagyok körbevéve, akiket gondoznom kell. Így nem érzem a magányt, hanem tele van a tanya élettel körülöttem.

Rengeteg könyvem van, igaz a minecraft már nem nagyon köt le...

2017. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Ezt nehezen hiszem el. Szerintem elfojtod magadban a szexualitást, mert totál esélytelennek érzed, hogy nőnemű valaha lefeküdne veled.

"


te már csak tudod. :D berakok mindjárt egy képet mindjárt magamról és meglátod, tévedésed nagyobb nem is lehetne :) fitt vagyok.

2017. márc. 19. 21:22
 10/22 anonim válasza:
100%

Gondolom a magány az ebben az esetben a játszótárs-magányt jelenti. Vagy szex nélküli párkapcsolatra vágysz?

Ha játszótárs, akkor ne gondold, hogy egyedül vagy. A legónak pl. nagy hagyománya van a felnőttek között is, vannak legó klubok is, egyébként meg köztudott, hogy legót az apukák elsősorban maguknak vásárolnak. A kalandok, új dolgok felfedezése megvalósulhat utazással, egyesek ezeket az igényeiket felnőttként extrém sportokkal, vagy mondjuk elhagyatott, misztikus helyek felkeresésével töltik ki, pl. szellemvárosok blog. Társasozni is szeretnek a felnőttek, legalábbis az értelmesebb felük, többek között én is.


Egyébként erre a szemléletmódra egyesek komplett karriert tudtak felhúzni, ha fantasyban jártas vagy, akkor ismered mondjuk Gaimant, na ő jó példa ide. Amikor felnőtt szókinccsel, és gyerek szemléletmóddal vagy megáldva egyszerre, abból egy tök egyedi művészi látásmód alakulhat ki.


Amúgy ha körülnézek magam körül, egy szál felnőttet nem látok. Egyesek a pénzt gyűjtik úgy, mint mi annó a Star Wars matricákat, egyesek most az autójukkal, nőjükkel vágnak fel úgy, mint mi annó apánk foglalkozásával. Megint mások a dolgozatuk helyett most arra büszkék, hogy részegen eltévedtek a városban. És ezek az emberek arra verik a mellüket, hogy ők attól felnőttek, hogy felelősséget tudnak vállalni.

Csakhogy felelősséget vállalni addig a legkönnyebb, amíg nincs igazán nagy tétje a dolognak. Jelenleg pedig a tét legfeljebb az, hogy parizer, vagy prémium sonka legyen a hűtőben.

2017. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!