Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki azt hazudja, hogy szeret olvasni? Te általánosan "menőnek" tartod manapság?

Figyelt kérdés

Pl. van egy barátom, aki sok mindenkit kritizàl, úgy vettem észre rajta:D a lényeg, hogy volt egy olyan megjegyzése, hogy sokan akik kiírják interneten a profiljukra, hogy “szeretnek olvasni”, stb. azok hazudnak.(nem tudom, hogy van-e ilyen konkrét eset, amikor ezt fedezte volna fel) Számomra ebben az a furcsa, hogy sok helyen az olvasás imádata nem annyira “menő”, hogy valaki ezt hazudja magáról. Inkább hazudik az ember arról, hogy kedves, figyelmes, társaságkedvelő, mert ezek elvárások is.

Én is szeretek, de nem vágok fel vele, mert senkit sem érdekel manapság, úgy látom:))


2018. jan. 15. 12:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 Nyílván:))
2018. jan. 15. 18:23
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek olvasni, sőt sokkal jobban leköt, mint a filmnézés. Elképzelhetem a szereplőket, vizualizálhatom a történet helyszínét. Egy bögre teával a kezemben olvasni egy történetet a kedvenc időtöltésem.

Bár Facebook-on nem "menőzök" ezzel.

Én nem hiszem, hogy akik megosztják ezt hazudnának. Van olyan ismerősöm aki mindig kiírja milyen könyvet olvasott el, könyvesboltban dolgozik diákmunkán, így érthető ha szereti az olvasást.

2018. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!