Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor meleg vagyok vagy nem?

Most akkor meleg vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Még régen pár haverommal kipróbáltuk, hogy milyen érzés, azóta ez nagyon bánt és nagyon megbántam. Attól félek, hogy ettől nem lesz sose feleségem családom normális életem. Rajtunk kívül senki nem tudja. 16/f
2018. jan. 16. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ebben szerinted van logika?
2018. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem fiikhoz vonzódsz miért lennél meleg?..
2018. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hát heteró semmiképp nem vagy, ha képes voltál kipróbálni sráccal. nincs olyan, hogy "kíváncsi heteró", illetve van, de aki heteróként kíváncsi, az a MÁSIK NEMRE kíváncsi, nem a sajátjára. ha heteró lennél, irtóznál attól, hogy más pasihoz hozzáérj szexuálisan, vagy ő hozzád érjen. ez egy velünk született ösztön.. úgy, ahogy a melegeket is taszítja a gondolat, hogy csajokkal dugjanak. ha mégis megteszik, nem azért, mert vágynak rá, hanem mert nagyon elnyomják magukban az undort, csak hogy megfeleljenek a társadalomnak/maguknak. de te nem azért próbáltad ki sráccal, hogy bárkinek megfelelj, hanem mert vágytál rá, még ha el is nyomtad magadban...akkor pedig minimum biszex vagy. én heteró nő vagyok, ha egy nő bepróbálkozna nálam (akármilyen szép lenne), nemhogy nem akarnám a dolgot, de valószínűleg el is futnék messzire, és többet nem állnék vele szóba. amúgy ha valóban feleséget, és családot akarsz, akkor ezt ne nagyon hangoztasd, mert sok nőnek ez a dolog nem oké...amit meg is értek, nekem se lenne az, ha a jövőbeli barátom/férjem korábban dugott volna pasival, vagy akár megcsókolt volna egyet. arról meg nem is beszélve, ha megmaradt az érdeklődése az azonos nem felé, és továbbra is vágyna hasonló dolgokra..
2018. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd kibékülsz magaddal, családod meg így is lehet.
2018. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Hogy lehet kipróbálni? Bedugtátok egymás valagába, akkor bizony az vagy... Normális ember alapból nem próbálkozik ilyennel.
2018. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

#5 Nem igazán értem miért nem normális, aki homoszexuális? Kóros beteg, vagy mi?

Kíváncsi vagy egyelőre, nem meleg.

2018. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
6# igen, a homoszexualitás egy betegség, aminek sajnos még nincs meg a megfelelő ellenszere. nincs rá semmi bizonyíték, amit a melegek folyton hangoztatnak, hogy ez "genetika"... a genetika ugyanis az, ami belénk van kódolva, és alapvetően az emberbe a heteroszexualitás van kódolva. minden más, ami eltér ettől, az szerzett rendellenesség, és a probléma gyökerét kell megkeresni, és kiirtani, nem a genetikával takarózni. nyilván sok esetben ez a kiváltó ok rejtett sajnos... de ezért kellenének jobb szakemberek, akik mégis megtalálják a deformitás okát, és gyógymódot is adnak arra.
2018. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Azon kívül, hogy a saját nemük tetszik nekik, ugyanolyan emberek, mint te vagy én. Ennyi valójában. Nem kell semmit kiirtani, maximum a begyöpösödött gondolkodást.
2018. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
attól még nekem senki ne mondja, hogy ez egy normális, meg természetes dolog, mert egyáltalán nem az..és nem mellesleg gusztustalan is. mondhatod, hogy begyöpösödött a gondolkozásom, de attól még undorodok két pasi, vagy csaj közösülésétől. és még csak azt sem lehet rámsütni, hogy látens homofób 50-60 éves konzervatív gondolkodású pasi vagyok, mert 19 éves vagyok, és lány.
2018. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
A (szebbik) meleg lányokkal nincs baj. Ollózzanak, nyalakodjanak. Szívük joga :D
2018. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!