Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor meleg vagyok vagy nem?

Most akkor meleg vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Még régen pár haverommal kipróbáltuk, hogy milyen érzés, azóta ez nagyon bánt és nagyon megbántam. Attól félek, hogy ettől nem lesz sose feleségem családom normális életem. Rajtunk kívül senki nem tudja. 16/f
2018. jan. 16. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Emlékezz vissza az eseményre. Ha föláll a szerszám: meleg a rezsó.
2018. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

#7/9


Senkit nem érdekel, hogy te mitől undorodsz, egy meleg meg a hetero szextől undorodik.. Nem kötelező nézned, hogy 2 azonos nemű szexel, akkor mit pofázol?! Inkább a hozzád hasonló észlényeket kellene kigyógyítani. Semmi beleszólásod nem lehet abba, hogy egy másik ember kivel szexeljen vagy élje az életét, ha tetszik ha nem. Úgyhogy tartsd zárva a szádat.


#10

"A (szebbik) meleg lányokkal nincs baj. Ollózzanak, nyalakodjanak. Szívük joga :D"

Aha persze, ha leszbikusokról van szó akkor már mindjárt más ugye? Csak el kell keserítselek, hogy azok a leszbikus lányok minimum annyira undorodnak attól, hogy veled érintkezzenek szexuálisan, mint ahogy te attól, hogy a saját nemeddel szexelj. De még hozzá teszi, hogy szebbik.. Undorító...

2018. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
nem vagy meleg!! ilyenkor az ember bugyuta és nemtudja hogy mi jó önmagának, és rosszul cselekszik. Nem vagy meleg ha nem vonzódsz férfiakhoz! Mit ne mondjak minden emberben van hetero és homo szexualitás, (nem valják be vagy nem veszik észre) ebből áll az ember, olyan mint a hideg vagy meleg egyik nélkül nem természet a természet. (én hetero vagyok, sose próbálom ki és nem is fogom de azért elismerem hogy lehetnek és vannak más emberek.. nem vagyunk egyformák..)
2018. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
13# mar miert lenne mindenkiben homoszexualitas? Csak azert, mert te megsem vagy annyira hetero, mint irod, ezt teves mindenkire ravetiteni...:)
2018. jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem az a probléma, hogy bármit is kipróbáltál, hanem ha nem tudod feldolgozni.

Egyébként teljesen mindegy mit próbálsz ki szexuálisan, ugyanis meleggé nem lehet válni ilyenektől.

Vagy eleve benned van, vagy nincs, az ilyesmi előhozhatja ugyan, de ha tényleg meleg vagy, akkor tök mindegy előjön az így is úgy is.

Amúgy meg fölöslegesen szorongsz, bizony a kamaszkor része, hogy a srácok kipróbálnak dolgokat.

A srácok többsége bizony kipróbálja, és itt nem kell semmire gondolni, elég egy összehasonlítás, vagy közös hoki.

Ezek valójában nagyon gyakori dolgok.

Annak ellenére, hogy szerintem a legtöbb fiú attól fél, hogy meleg lesz vagy annak béllyegzik, még így is jó 60 százalékuknak van ilyen élménye. (Igen láttam róla felmérést, és nem, nem fogom kikeresni.)

Most akkor képzeljük el, ha nem lenne ez az óriási társadalmi nyomás, mennyi lenne az a 60 százalék?

Válaszd le a bűntudatod és félelmed okozta szorongást erről a kérdésről, mert ezektől nem leszel meleg.

A kérdés szimplán az, téged mi érdekel?

Ennyire egyszerű.

De ez nem szeretem / nem szeretem kérdés.

Ha meleg vagy akkor is lehet teljesen normális és boldog életed, de nem kell annak lenned valami régi élmény miatt amit szégyellsz, ez nem így működik.

Arról nem beszélve, hogy bizony biszexualitás is van, szóval marhára nem kell mindjárt arra gondolni, hogy meleg vagy.

2018. jan. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15# a felmerest gondolom, brit tudosok vegeztek :D egyebkent azert akozott is van kulonbseg, hogy haverok kiverik egyutt (maguknak), vagy s ggbe rakjak egymast...gondolom, ebben a nagyon relevans felmeresben mindketto benne van:D
2018. jan. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne legyenek már ilyen szegényes elképzeléseid a világról.

Mert ha tegyük fel tényleg az történt, akkor beindul a b++i gén és onnantól valaki tényleg csak meleg lehet?

Erre szokták mondani, mesélj még...

Ha én meleg vagyok és életem első élménye, hogy lefekszem egy lánnyal, attól sem leszek heteró.

Annyira bírom azokat a “heteró” srácokat, akik azt hiszik, ha szigorúan maguknak verik, attól nem lesznek melegek, és akkor ebbe kapaszkodnak. Persze azért a kíváncsiság bennük lenne, de ők akkor sem, és ettől érzik jobbnak magukat, sőt heteróbbnak hogy ők soha többet még nem próbáltak.

De ha mégis megtörtént, akkor természetesen az mutatja a megtévedt heteróság mértékét, az igazi utolsó fogódzkodót, hogy mekkora bűntudatot és szégyent képesek maguknak generálni.

Mert ha eléggé fáj, és szégyelled és nem is akarsz rá gondolni, akkor csak heteró lehetsz, mert egy meleg nem így érezne.

Hát ez a műsor a valóságban nem így működik.

De nem is tudom minek írok neked, csak korlátolt emberek hiszik azt, hogy meg lehet húzni egy éles határt amit ha egyszer átlép az ember akkor az bármit jelent szexuálisan. Mindezt kamaszkorban, ami eleve a szexuális kísérletezésről szól, azért ezen egy pszichológus jót nevetne :D :D :D :D.

2018. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Rajtad nevetne jot egy pszichologus:D en tanulok pszichologiat, es maradjunk annyiban, hogy akiben nincs meg a hajlam a melegsegre, az nem dugatja magat s ggbe, es ot sem dugjak.
2018. jan. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írta, hogy volt bármi ilyesmi, ez csak konspiráció vedd már észre magad.

Az meg, hogy tanulsz pszichológiát ló**zt nem jelent, ne verd már magad erre, az én 60 éves apám is tanulhat, azért ez nem minden.


Ez a hetero pussy nyávogás meg külön megmosolyogtató, ilyenkor látszik, embereknek mennyire fogalmuk nincs a valódi meleg szexről. Hogy ez valójában hogyan történik, és adott esetben mennyire durva kemény és férfias is tud lenni.

Az, hogy lacika összeérinti kíváncsiságból valami kis barátjával, az egy lepkepuki az igazi homoszexhez képest.

Persze ilyenkor aztán évekkel később is ezen görcsöl, holott ez lényegében semmi. Aztán meg jön a társadalom azon része akinek szintén fogalma nincs, és erőltetik ezeket a tévképzeteket.


Az én első élményem az volt, hogy alaposan megfodostam az egyik osztálytársnőm mellét, mégsem lettem heteró.


Persze a te elméleted szerint akkor bennem is van egy kis heteróság, de érdekes módon engem mégsem nyomaszt senki ezzel, hogy titokban heteró lennék.

Ellenben ha fordítva történik...

Azt mondod, van benne egy kis melegségre való hajlam, rendben.

És ezt a vonalat TE hol húzod meg?

A szerszám összemérés még belefér a heteróságba vagy már az sem?

De ha az belefér, akkor a többi, hogy hogy nem?

Ha pedig már az is hajlam, ha valaki összeméri, akkor a fiúk 60-70 százalékában van hajlam?

Vagy, mondhatjuk igen, bennük van, de mégsem lesz mindd a 60 százalékuk meleg...

Mi értelme van egyáltalán ezeknek a kategorizálásoknak?

Oké, fogjuk rá meleg hajlam, és akkor most automatikusan garantáltan meleg lesz valaki? Nyílván nem. Akkor miről beszélünk? A szavakon akarsz lovagolni?

Baromira nem attól lesz valaki meleg, hogy valaha életében tett valami meleg dolgot, akárminek is nevezzük ezt az indíttatást.


Ha a heteró önérzetednek jobb, hogy mutogathatsz rá mert átlépett valami feltételezett társadalmi normát, hát tedd azt.


De ne vegyük el a szavak valódi jelentését, csak mert tudatlanok vagyunk.

2018. jan. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!