Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok kipihentebb?

Miért vagyok kipihentebb?

Figyelt kérdés
Szóval... Azt vettem észre (több alkalommal), hogy én ugyebár 6 órakor kelek fel, és ha 10 órakor vagy azelőtt alszok el, másnap fáradt leszek és bármikor el tudnék aludni, de ha éjfélig is fennt maradok és másnap felkelek, semmi fáradtságot nem érzek, SŐT energikusabb vagyok jóval. EZ HOGY MŰKÖDIK? :D
2018. jan. 16. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, keress rá cikkekre, google!


De azt sejtem, hogy a biológiai órádhoz lehet köze. 6 óra alvás nem elég, tehát még legalább plusz 2-t kell találnod valahol, egy délutáni szieszta vagy valami

2018. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1: Azért ez így nem igaz. Az embereknek nem azonos az alvásigényük. Van akinek kell a 8 óra alvás naponta, van akinek nem. Nem egyformák az emberek.
2018. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!