Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy tettétek túl magatokat...

Ti hogy tettétek túl magatokat azon, amikor egy számotokra fontos személy már nem foglalkozott veletek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő el tudott felejteni mindent ami köztünk történt, AKKOR ÉN IS! :(
2018. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én nem tudok felejteni. Olyan mintha kitépték volna a szívem.
2018. jan. 17. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam túltenni magam rajta azóta se, pedig már lassan 20 éve történt...
2018. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen érzés Kérdező...
2018. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nélküle nem látom értelmét az életemnek. Fogalmam sincs mihez kezdjek. Nektek mi enyhítette ezt a fájdalmat?
2018. jan. 17. 19:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnt fontos lenne nekem (először még "magától", idővel), aztán miután rájöttem, hogy ezen múlik már szándékosan is meg tudtam csinálni gyorsabban.
2018. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Részemről, ha hapsiról van szó, akkor könnyű, ha nőről, az nehéz. Mindenben őt keresem, majd ahogy távolodik az idő, úgy feledem el úgy, hogy ne fájjon: vagy valaki új ember felülírja őt, vagy pedig az újabbnál újabb dolgok miatt elnyomom magamban a rá való emlékezést. Az emlékeim mélyén azonban megmarad;(.
2018. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nélküle nem látom értelmét az életemnek"


De ő mégis látja a saját életének az értelmét ezek szerint nélküled. Nem szabad olyan emberrel maradni, aki nem szeret téged, mert csak magadat csapod be. Tegyük fel, hogy nem szakít veled (feltételezem, ez történhetett köztetek) és mondjuk megcsal, vagy hónapok után dob. Jobb volna? Nem, csak még keserűbb lenn az érzés, csak még fájöbb a hiánya.


Van egy dal (vers), amiben minden benne van, valahogy így hangzik:


"Ha valami elment és el tudott menni, erősen akarva el kell őt feledni"

2018. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*valaki
2018. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha számodra tényleg fontos akkor ne hagyd annyiban, főleg ha ennyire rosszul érzed magad. Nem írod hogy milyen viszonyban voltatok, ettől is függ a dolog. Amit látatlanban tudok mondani, próbáld keresni, beszélni vele. Hacsak nem mondja konkrétan, ne add fel a reményt hogy te is fontos vagy neki.
2018. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!