Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányomnak egy tradicionális...

A lányomnak egy tradicionális roma családból való fiú udvarol. Lehetséges, hogy később nem hagyja dolgozni?

Figyelt kérdés
Tradicionális roma család, zenélnek a felmenői, ő vállalkozó, nem dolgoznak náluk a nők. Az én lányom nem roma, nagyon sokat költöttünk a taníttatására. Nem nagyon ismerem még a fiút, de illemtudó, kedves. A roma hagyományokat sem ismerem. Van arra esély, hogy később nem hagyja dolgozni? Kár lenne a lányomért.
2018. jan. 18. 00:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Rég rossz, hogy bárki azt gondolja, hogy ez nem az ő saját autonóm döntése. Azonnal véget kell venni a kapcsolatnak
2018. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%

"nem dolgoznak náluk a nők." Meg a férfiak se!


Szerintem viszont a lányod el tudja dönteni, hogy mit szeretne!

2018. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy akkor a lányodnak is roma hagyományok szerint kell élnie? Ha igen, nem hagynám! Nem élet a roma feleségek élete. Semmi szavazati jog, el vannak taposva, véleményüket nem közölhetik. Otthon a háztartás vezetése, gyerekek nevelése a dolguk.. De nem mindenhol van így, ismerek romákat, ahol a nő munkamániás a pali meg nem dolgozik. Vagy olyat is, ahol mind ketten dolgoznak, gyerekek is vannak.

Tehát azt kell kideríteni, hogy mik a hagyományok náluk, mint családnál.

2018. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Náluk dolgoznak a férfiak, vállalkozásuk van, autókkal foglalkoznak. A nők nem, viszont ők roma nők, az én lányom nem, ezért nem értem, hogy hogyan lesz ez.

Nem hiszem, hogy a kapcsolatnak vége szakad, én már olyat hallottam, hogy eljegyzést tervez a fiú m

2018. jan. 18. 00:31
 5/23 anonim ***** válasza:
27%

Ha összeházasodnak, akkor neki is követni kell a hagyományokat. Nincs olyan, hogy férjemül fogadlak, de a hagyományokat nem.

De a lányod biztosan jó döntést hoz majd.

2018. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Igen, ismerek én is ilyen autókkal foglalkozó, cigány vállalkozót. Ellopják, aztán eladják a kocsikat. Abból van a palota meg minden egyéb.


Nem akarlak megbántani, de ha neked ennyi a hozzáfűznivalód az egész történethez, hogy "kár lenne a lányomért", akkor meg is érdemlitek egymást a cigányokkal.

2018. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

és mik azok a hagyományok?

a lányod meg nyilván értékeli a méretet meg a vérmérsékletet, és hát az se mindegy ....

2018. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Menjen a rákba a purdé ahol a többi gyipszi található . Közelben lakó klassz tinit a buta családja átadta egy tróger sittes féreg gyanesznek , aztán 17 évesen mindenről letiltották , gimiből kivették . Ellette a füstösöket , mára öregebb mint a föld , fehér létére rakott rózsás cuccokba jár és kódorog a züllött családja mögött . Biztosan jobb lehet nyominak mintha önálló tapasztalt egyenrangú fél lenne . Ez tanulság legyen számodra . Megtapasztalja a fajtájuk undorító hátráltató babonás zagyvaságait ha önként hurokba dugja a fejét. Ő fog lesüllyedni és szolga lesz nem a csőcselék növi ki a szintjét . Aztán van olyan hogy a férj el jár macázni mert azt lehet lányod meg a purdékat terelgeti főz és kap a képébe . Csőcseléket kerülni minden tekintetben nem vegyülni keveredni a korpa közé .
2018. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Olyan módon lenne kár, hogy nem kamatoztatná, amit megtanult. Mert olyan örömmel tanult mindig tényleg és szépen halad a karrierje. Erre értettem. A fiúval egyéb baj nincs, de mint mondtam, nem ismerem még nagyon.
2018. jan. 18. 00:51
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

#9


De miért győzködöd? Szerintem ezeket ő is tudja a mamelukokról, mégsem zavarja őt, hogy a lánya közéjük keveredik,

Hát akkor?

2018. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!