Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják ezt az emberek...

Miért gondolják ezt az emberek? A nők?

Figyelt kérdés
Minden helyes pasi egy seggf.j,erre hagyatkoznak,miközben millió kevésbé jóképű,de viszont ugyan olyan bunkó ember szaladgál mint a legtöbb helyes pasi...az hogy "minden második nőt megfektet" miért egyenlő a jóképűséggel?
2018. jan. 18. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Amiért a pasik azt gondolják, hogy minden nő k_rva.
2018. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahha.. szóval a helyes és kevésbé jóképű pasik is úgy unblokk bunkók..

😂😂😂

2018. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen egy "helyes pasi", valaki definiálja már nekem. Vagy egy "jó nő", ha már itt tartunk. Olyan se füle-se farka hatása van így ezeknek a kérdéseknek.
2018. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Ne, általánosíts! :-)
2018. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki helyes valakinek, így mindenki-te is popófej s butkó is vagy:DDD
2018. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A másik szekcióban meg pont az ellenkezőjét állítják a srácok, hogy a nők csak a helyeseket szeretik.


Én amúgy tartok a nagyon szép emberektől. Nőktől, férfiaktól, mert kevés az önbizalmam.

2018. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a helyes pasik sokszor kedvesebbek és empatikusabbak, mert nagyobb tapasztalatuk van a társasági életben, és nyitottabbak feléjük az emberek mint azok, akik a jóképűségi skála másik végéhez vannak közelebb. Az ilyenek a gátlásosságuk miatt sokszor begubóznak a saját kis világukba, ami automatikusan maga után vonzza, hogy az illető számára saját maga lesz az első; a rossz tulajdonságait hajlamos a szőnyeg alá söpörni, és mindig másokban keresni a hibát.

A neten is ezerszer több "kevésbé jóképű" pasi beszél úgy a női nemről, mint holmi lábtörlőről, miközben még soha -hosszú életem során egyszer sem láttam, hogy más rossz tulajdonságot is felvállaltak volna az előnytelen külső, a kevés pénz, és a bunkóság hiánya (!!!!!!!!!!!!) mellett.

De természetesen vannak bőven kivételek; vannak jóképű férfiak, akik kihasználják a nőket és van sok előnytelenebb külsejű férfi is, akik nyitottak, pozitívak és két kézzel markolják az életet, az ilyenek pedig nincsenek rászorulva arra, hogy a nők szánalomból, vagy az igényeik leadása árán akarjanak csak velük lenni, hiszen aki érdekes, és szórakoztató, az egyben végtelenül vonzó is.

2018. jan. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom ezt, viszont minden kialakult közhelynek van alapja. A környezetemben is azt látom, hogy aki szép/helyes, az önzőbb és könnyebben átgázol másokon. Sőt, azt is látom, hogy az ellenkező nem több dolgot néz el nekik. Pl. egy teljesen pofátlan srác hazudik egy nagyot, akkor az elnézhető. Ha egy átlagos vagy átlag alatti srác csinál egy ugyanolyan szintű dolgot, akkor ő el is játszotta minden lehetőségét...

Szerintem minden kategóriában rengeteg a paraszt, viszont akinek több lehetősége van parasztnak lenni, az értelemszerűen többször is lesz.

Az, hogy minden második nőt megfektet valaki, miért egyenlő a jóképűséggel? Általában a jóképű embereket bírják a csajok és fordítva is igaz.


#7: Tény, hogy jobbak a kommunikációs képességeik, de úgy vettem észre, hogy általában ott a hátsó szándék. Akárcsak a nőknél. Valahogy mindkét nemből az előnyös külsejűeknek jobbak a kommunikációs képességeik, gondolom a könnyebb szocializálódás miatt. És ezt tudják is magukról, szóval használják is. Inkább az önös érdekeik miatt, mint a kedvességért.


"A neten is ezerszer több "kevésbé jóképű" pasi beszél úgy a női nemről, mint holmi lábtörlőről, miközben még soha -hosszú életem során egyszer sem láttam, hogy más rossz tulajdonságot is felvállaltak volna az előnytelen külső, a kevés pénz, és a bunkóság hiánya (!!!!!!) mellett."

Értelemszerűen, aki a mások nemtől elismerést kap egy mosolyért is, az nem fog azért panaszkodni, hogy milyen gonoszak vele. Akit a mosolyáért is körberöhögnek, az logikus, hogy felháborodik az emberek felszínességén. Amúgy ne gondold, hogy a jóképű pasik nem ugyanúgy beszélnek. Csak nem írják ki gyk-ra, hanem a haverjaikkal sörözgetnek és akkor beszélik ki. Az általam ismert leghelyesebb és legnagyobb csajozó pasik mérföldekkel durvábban beszélnek a nőkről. Pont azért, mert simán befűztek házas csajokat és olyanokat, akik több éves kapcsolatban egyik nap velük szexeltek, a másik nap szerelmet hazudtak.


"van sok előnytelenebb külsejű férfi is, akik nyitottak, pozitívak és két kézzel markolják az életet, az ilyenek pedig nincsenek rászorulva arra, hogy a nők szánalomból, vagy az igényeik leadása árán akarjanak csak velük lenni, hiszen aki érdekes, és szórakoztató, az egyben végtelenül vonzó is"

Ha csak ennyi lenne a titok, minden második előnytelen külsejű férfi így élne.

2018. jan. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7: Én nem vagyok helyes szerintem (gátlásos is vagyok/voltam picit), de rám már mondták sokan, hogy nagyon magas az érzelmi intelligenciám. Az az empatikus*, udvarias etc. srác. És ez nem egy felvett álarc, hanem gyerekkoromban is már ilyen voltam, csak kicsiben, imádtak az idősebb nők is és sokszor dicsértek már tökmag koromban is, hogy mennyire jól nevelt, kedves vagyok. :)) A vicc az egészben, hogy igazából nem is neveltek igazán. (Alkesz apám mondjuk jó ellenpéldával szolgált, na OLYAN sosem akartam lenni, ez már belém ivódott elég kicsi koromban)


*Talán egyedülálló anyával és 2 lénytestvérrel felnőve lehet itt megtalálható a magyarázat, de végül is mindegy, a végeredmény a lényeg. :] (Sajnos már nővérem nincs 1 éve, de nagyon összetartóak vagyunk és jó a kapcsolatunk)


F39

2018. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!