Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hízzak a felsőtestemre?...

Hogyan hízzak a felsőtestemre? A körte alkat formálható?

Figyelt kérdés

Vékony a karom, nincs szinte mellem. Sajnos csak alul vagyok erősebb.

Miként hízhatnék, hogy legyen mellem és ne legyek csontos?



2018. jan. 19. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
*edzés*
2018. jan. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod befolyásolni, hogy a zsír hova rakódik le, az izmaid megnövesztetted, de azt személy szerint nem tudom, hogy melyik edzésfajták szálkásítanak és melyek növelik inkább az izomtömeget.
2018. jan. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barátkozz meg a körte testeddel. Volt egy barátnőm, aki körte volt, hatalmas popóval, és gyönyörű volt. Miután lefogyott, úgy is körte maradt, csak egy kisebb körte. Úgy is gyönyörű volt.
2018. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok megbarátkozni vele, mivel a környezetemben minden fiú a molettebb, kövér lányokat dicséri. Nem tetszik, hogy különbözik az alsó és felsőtestem. :(
2018. jan. 19. 10:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mellre hízni csak mert oda akarsz, genetikától függ hogy hova milyen mértékben hízol.
2018. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aranyos121 ***** válasza:
ha hízol mindenhova hízol ha fogysz mindenhonnan fogysz..esetleg edzéssel tudod valamennyire korrigálni
2018. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aranyos121 ***** válasza:

ha hízol a melled is megnő de nem annyira, a testedhez képest nem lesz nagyobb csak amúgy lesz nagy kicsit

a mell méret genetika függő

2018. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet sajnos, a körte alkat sosem fog arányosan fogyni/hízni, ahogy az alma sem. Egyedül a homokórára jellemző ez.

Amugy szerintem szép a körte alkat, az egyik barátnőm (szintén lány vagyok) ilyen típus, vékony alkat, de van feneke, formás lábai, és genetikailag lapos a hasa.

2018. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb az lenne ha megbarátkoznál magaddal :) nekem pl pont a körte a kedvenc alkatom..
2018. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!