Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ducibb, "körte" alkatú lányok:...

Ducibb, "körte" alkatú lányok: mennyire vagytok elégedettek az alakotokkal?

Figyelt kérdés

Ilyesmi alkatról (vagy akár ennél még kicsit ducibbról) mi a véleményetek?


[link]


[link]


Soknak találjátok (magatokra nézve) vagy van aki elégedett (lenne) ilyesmi alkattal?



2017. márc. 8. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Te elégedett vagy a duciságoddal,kérdező?
2017. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ööö..Én nem magamról kérdeztem. Nekem nagyon tetszenek az ilyesmi alkatú lányok, azért tettem fel a kérdést.

25/F

2017. márc. 8. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos utalom magam bar ettol kicsit nagyobb fenekem van
2017. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló alakom van, talán egy kicsit vékonyabb és magasabb vagyok, de csak egy kicsit.

Ha csak kinézetről lenne szó, azt mondanám, hogy oké, nincs olyan gáz alakom, tehát csak külső alapján lehet, hogy nem fogynék.

De amikor arról van szó, hogy nem bírom el a saját súlyomat+ néhány mozgásforma nehézséget okoz a túlsúly miatt, akkor már érzem, hogy fogyni kéne.

2017. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló alkat vagyok, csak valamivel vékonyabb, sportosabb és teljesen oké vagyok magammal. Nem veszek fel csípő szabású csőfarmert, mint a stockfotón zokogó lány, és így nem is kell zokognom.
2017. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Esetleg a válaszolók közül lenne kedve valakinek beszélgetni? :) Eszméletlen csinosak ezek a leányzók :)
2017. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Én utálom az alkatomat. Még 52 kilóval is dagadtnak éreztem magamat, mert nagyon széles a csípőm :/
2017. márc. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sokáig nem voltam megelégedve magammal, de mostmár úgy ahogy sikerült elfogadnom az alakom. Igaz, a képen lévőnél kicsit vékonyabb a combom, vádlim de amúgy a többi nagyjából stimmel:D
2017. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!