Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell cikizni azt,...

Miért kell cikizni azt, akinek alkatilag nagy popója van?

Figyelt kérdés
Körte alkatúak vagyunk a tesómmal,ő vasággyal 43 kg.Én "dagadtabb"vagyok 49kg.Ő 158 cm,én 161.Mindketten körte alkatúak vagyunk,ezért ha sokat fogyunk akkoris a felsőtestünkről megy le először.Mégis,ő is és én is kapunk "építő"jellegű hozzászólásokat,hogy nagy a seggem,főleg én kapom,de neki is mondták már ismerősei nekem meg idegen emberek.Tornázok a farizmomra,most veszek majd leg trainer gépet is,hogy feszes legyek.De az emberek nem tudjak hogy van ilyen alkat,akinek nem lesz apró popsija ha fejen áll akkor sem?Miert kell bántani az embereket,ezzel lehet maradandó lelki sérülést okozva ezzel nekik.Mi már ott tartunk,hogy fogyózunk mindketten.Az emberek miatt.

2014. okt. 27. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért mert páran még mindig nincsenek tisztában azzal, hogy nem mindenki lesz homoróka alkatú, illetve nem egyformán hízunk.
2014. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha farizomra edzel, akkor lehet feszesebb lesz a segged, de nem kisebb, mivel a zsír ha nincs diéta nem megy le, csak az izom nő alatta. Helyi zsírégetés nincs, vagy mindenhonnan faogysz, vagy sehonnan, azt meg hogy hol mennyire gyorsan, nem te szabályzod. Nekem fiú létemre a seggemre rakódik sajnos le ugyanúgy a legtöbb zsír, míg a vádlimon alig van, a kockáim is látszanak, ott mégis zsíros. :D Nem tetszik, de nem tudok mit csinálni. 20/F
2014. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy diétázok.De mikor lefogytam vészesen soványra,akkor utoljára ment le a popómról a zsír.Ha ez az ára,akkor inkább maradjon nagy.
2014. okt. 27. 12:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember bunkó, azokkal nem tudsz mit kezdeni. Sokan viszont kifejezetten szeretik a nagyobb feneket, illetve a legjobbakat nem az alakod érdekel (főleg nem részleteiben), hanem a személyiséged. Azért ne gyötörjétek magatok agyon, akinek nem tetszik az ne nézze :)
2014. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tarnai ***** válasza:
0%
mi az a nagy? lehet h csak Te látod annak, küldj képet, tangásat, h meg tudjuk állapítani tényleg nagy-e.
2014. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na persze.Azert nem Kardashian,meg nem is Jennifer Lopez,de nagy és kész.Mindenesetre a felsőtestemhez képest nagy,mert az meg kicsi.
2014. okt. 27. 13:54
 7/12 tarnai ***** válasza:
34%
a két farpofa nagy, vagy a nyílás? a két farpofa szimmetrikus? képet kérünk, nem baj a ha nem vagy felismerhető
2014. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyi perverz, gép előtt recskázó van itt :D


Amúgy az emberek már csak ilyenek, valószínűleg fordított esetben te is megszólod aki neked épp nem tetszik, a világ már csak ilyen. Én is világ életemben megkaptam hogy ronda vagyok, és én is kifejtem ha valakit rondának találok, ez a szabad vélemény nyilvánítás.

2014. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem,én nem szoktam beszólni senkinek,mert nem vagyok akkora tahó.S nem ítélkezem elsőre.
2014. okt. 27. 15:34
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
El tudom képzelni milyen "dagadt" lehetsz 49 kilóval!! Hagyjál már,ennyivel születtem!
2014. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!