Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a fiatok az MGTOW mozgalom tagja lenne?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan mozgalom, ami a fiatal felnőtt férfiakat célozza meg. Azt hírdeti, hogy minden nő csak a pénzre és a külsőségekre megy, ezért egy átlag embernek nem lehet kapcsolata, de ha valami csoda folytán mégis összejönne akkor a nő az első adandó alkalommal lelép ha talál egy gazdagabb pasit. Arra buzdítja a fiatalokat, hogy kapcsolat nélkül éljenek, a testi szükségleteiket pedig prostizással elégítsék ki.

Ti büszkék lennétek afiatokra, ha ilyen elveket vallana?


2018. jan. 19. 17:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
96%

Hát kedves kérdező, te nagyon el vagy tévedve. Mélyen bánt a tudatlanságod, ahogy a legtöbb válaszolóé is.


Az MGTOW egy olyan életszemlélet, melyben a férfi az életét úgy képzeli el, hogy azt saját maga irányítja. A saját útját járja, a saját hobbijait űzi, magának osztja be az idejét, a maga ura. Mindenért maga felel, a saját lábán, a saját értékrendjében, maga. Felismeri, hogy a párkapcsolatosdi egy csapda, egy kimeríthetetlen drámaforrás, ami ráadásul ~50%-ban válással végződik (KSH, aki nem hiszi).

És hogy miként lehet belépni ebbe a "szektába"? Az MGTOW "padawan" felismeri, hogy a húspiacon nem talál az igényeinek megfelelő társat, észreveszi hogy hasonszőrű társainak csupán a panaszait, legritkább esetben sikerélményét hallja, melyre aztán saját tapasztalatai sem cáfolnak rá. Felismeri, hogy a pénzt hasznosabban is el lehet költeni mint ismétlődően meddő első randikra.


Mint MGTOW, nem hiszem hogy minden nő a pénzre hajt. A legjobb barátom párja például fogalmam sincs mire megy, de hogy barátom csóró, abban biztos vagyok. Azt sem hirdetem, hogy a nő az első adandó alkalommal lelép, ha talál egy "alfább" pasit. Annak ellenére sem teszek ilyet, hogy velem 4-szer játszotta el 3 lány. Ha másodjára is be tudnak csapni, az már az én hibám, ez van. Nem buzdítok senkit, mindenki a saját életének kovácsa. Ez a prostizás dolog meg ... hát nevetséges. :D A szilikonbabák és robotok korát éljük barátom, kinek kell ma már prostituált?


Én személy szerint büszke lennék a fiamra ha ezt az utat választaná, természetesen amellett hogy ismerem azt az életfilozófiát, amit itt megpróbálsz kapargatni.

2018. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

En teljesen egyet ertek 6/8as valaszoloval. Ha olyan nagyfiu akkor mehet Isten hirevel, se az apjara, se az anyjara nincs raszorulva.


Nem tudom igazabol mit tennek, attol fugg hany eves, mit elt at stb. Talan megkockaztatnam ezt a sajat labra allos tortenetet, mert nagy esellyel nem fog neki osszejonni es visszajon hozzank. Ez esetben biztosan visszafogadnam, hiszen az eluldozeset is inkabb egy tanulsagnak szantam, mint igazi kitagadasnak. Talan meg azt kiprobalnam, hogy megvarom amig kifejti a gondolatait, majd egyszeruen nekiszegeznem a kerdest, hogy rolam is ezeket gondolod, fiam? Ha elkezd hebegni-habogni, akkor betudom ezt kesokamasz utkeresesnek es a tovabbi tetteim az o tettein alapulnak. Ha ravagja hogy igen... Nos akkor az apjanak lesz hozza nehany keresetlen szava. Attol felek h az apja sokkal jobban tombolna nalam, hogy annyi evtized aldozatat az urfi nem tudja becsulni es o maga tenne ki a szuret. Meg az is lehet h en probalnam errol lebeszelni, de az apja meg eltokelne magat, hogy ha ilyen nagy a szaja akkor bizonyitson. Az biztos, hogy nagyon szomoru lennek es nagyon varnam a napot, amikor visszajon bocsanatot kerni.

2018. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az MGTOW nem mozgalom hanem életstílus de a többi igaz.

Am meg magánügy.

2018. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam MGTOW dolgokat, és nekem nagyon tetszett, egyáltalán nem hatott annyira kicsinyesnek és sértőnek, mint ahogy te elénk tártad.

Mert nem arról van szó, hogy az összes nő pénzéhes görény, hanem, hogy a jog többnyire nekik kedvez, igazságtalanul nekik ítélhetik a gyereket, vihetik a kocsit, a házat, a kutyát.

Ha a nemlétező fiam úgy döntene, hogy egyedül akar élni, mert nem létezik számára megfelelő nő, akkor azt mondanám, ez igen, büszke lennék rá, amiért nem megy bele egy elrontott, folyamatos alkalmazkodást igénylő kapcsolatba, és egyedül is megállja a helyét, nem társfüggő. De ha ezt leöntené olyan körítéssel, hogy minden nő pénzéhes k..., akkor mélyen magamba néznék, hogy anyaként milyen női mintát képviselhettem.

De azt hozzá kell tennem, hogy én magam se szeretnék kapcsolatban élni, megházasodni és gyereket nevelni, ezért valószínűleg toleránsabb vagyok ezzel a "megszokott" vagy "elvárt" életviteltől eltérő dologgal, mert azt gondolom, mindenkinek joga van úgy és azzal élni, akivel akar.

2018. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

Én már a legmagasabb szinten állok a MGTOW-ban, semmilyen kapcsolatom nincs a nőkkel az anyámon kívül. :D

Nem volt nehéz eljutni idáig, mivel a nők 99 %-a mindig keresztül nézett rajtam. :)

Most már én is átnézek rajtuk, mint, ha ott sem lennének. :D Véleményem szerint ezt a nők maguknak köszönhetik, mert annyira gőgösek, beképzeltek és nagyképűek, hogy már magukkal sem állnak szóba. :D Szóval büszke lennék a fiamra, ha belépne. :) 40f

2018. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lennék rá,hogy ennyire okos, jó meglátású és tiszta szívű. Csak feminista semmirekellő ne legyen, mert a szívem szakadna meg.
2020. szept. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!