Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért színészkednek...

Az emberek miért színészkednek a Facebookon?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben?
2018. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiért máshol is.
2018. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Érkezett egy ilyen privát üzenet hogy:

"Folyamatosan posztolnak azt rakás szar az életük"


Hát... Gondolom ott sok embernek fel tud tűnni, és ez bizsergeti az agyukban a jutalmazó központot ha sok likeot kapnak. Az ember alapvetően nagyon szereti ha a jutalmazó központja aktív. Ugyanúgy a jutalmazó központra hat például az orgazmus, vagy mesterséges módon a kábítószerek is.

Sőt, amit te csinálsz most, ezzel is a saját jutalmazóközpontodat "eteted".

Azzal hogy itt okoskodok neked egyébként én is a saját jutalmazóközpontomat "etetem".


Ugye milyen primitív ösztönlény az ember?

2018. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja. Én követek egy humoros külföldi oldalt, most találtam egy jópofa képsort, amit végigbólogattam és nevettem, mert én is belefutottam ilyenekbe. Megosztottam, mert hadd nevessen más ismerősöm is egy jót, aki esetleg nem követi az oldalt.
2018. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Én ezt nem értem. Mit akartok, mi legyen Faceen, ott is panaszkodás magányról, betegségekről, rossz jegyekről, rokonok haláláról, gonosz megjegyzésekről, megmérgezett kutyákról, adósságokról, elszalasztott lehetőségekről... a siránkozás jobban tetszene?
2018. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus olyan viselkedés, amikor az embernek semmi sem jó.

Ha valaki pozitív, jó dolgokat rak ki, akkor megkapja, hogy csak színészkedik, biztos rakás sz@r az élete, és csak megjátssza magát, hogy minden tökéletes.

Ellenben ha valaki néha negatív dolgokat is kirak, akkor meg azért sír a sok idióta szája, hogy az illető milyen szánalmas, csak sajnáltatja magát, mindenkinek meg van a maga gondja, nem akarja más is még az illető problémáját lesni facebookon.


Ha nem tetszik semmi, akkor vagy iratkozz le róluk (ne kövesd őket), vagy töröld őket/magadat. Ilyen egyszerű.

2018. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!