Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bejelöl titeket egy vadidegen...

Bejelöl titeket egy vadidegen Facebookon, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Kérdés nélkül tiltjátok? Vagy írtok neki, megkérdezitek kicsoda? Számít ha vannak közös ismerősök? Ijesztő ez a mai világban, hogy valaki bejelöl pedig nem is ismer?
2017. dec. 30. 12:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Megijedni nem szoktam. Ha vannak közös ismerősök is, akkor volt már, hogy a közös ismerőst kérdeztem meg, kicsoda - olyan is volt már, hogy csak nem emlékeztem az illetőre. Ha nincs közös ismerős, és egyébként 5800 ismerőse van, akkor kérdés nélkül tiltom. Ha egyik se, akkor volt már, hogy írtam neki és megkérdeztem, honnan ismerjük egymást.
2017. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés nélkül elutasítom, és megyek tovább.
2017. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem foglalkozok vele, nem jelölöm vissza. Nem ijesztő, valószínűleg valami csoportban talált meg. Egyszer jelölt csak be egy ijesztő személy, szerintem jó eséllyel terrorista volt. Semmi nem volt az adatlapján, csak a profilképe, amin tetőtől talpig fekete ruhában volt a sivatag közepén, kezében egy fegyverrel.
2017. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom vele. Ha csak bejelöl de arra nem képes hogy megírja honnan ismerjük egymást, akkor ignorálom.
2017. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Elutasítom, nem kérdezek semmit. Mondjuk én csak azokkat tartom a kapcsolatot ott is, akikkel rendszeresen találkozgatunk, akik tényleg a barátaim.
2017. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelölöm vissza, ennyi
2017. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Megkérdezem, hogy ismerjük-e egymást valahonnan, esetleg ha van közös ismerős, akkor az ismerőst megkérdezem, de van, akit egyértelműen tudok, hogy csak a közös ismerős miatt jelölt be és egyébként nem ismerjük egymást, az olyan ismerősjelöléseket egyből törlöm, az embert nem tiltom. Egyből tiltani az ilyen arab fazonokat szoktam, de abból csak elvétve akad, jellemzően nem nálam próbálkoznak.
2017. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vele közös ismerősöm és olyan helyen lakik, aminek még a közelében sem jártam soha, akkor csak simán elutasítom. Van, hogy a szüleim ismerősei jelölnek be, akiket én nem ismerek (viszonyag ritka vezetéknév miatt, a szüleim nincsenek fent facebookon), ilyenkor megkérdezem a szüleimet, hogy ismerik-e, és ha igen, akkor visszaigazolom, de nem írok nekik. Majd ők írnak, ha szeretnének valamit. Sokszor jelölnek be mindenféle cigány srácok, gondolom csak azért, mert lány vagyok. Nem tiltom őket, nem ártottak nekem azzal, hogy bepróbálkoztak :D Ha többször próbálkoznának, akkor tiltanám őket, de ilyen még nem fordult elő. Ha ilyen kis dolgoktól megijednék, akkor rettegve élném minden nap az életem.
2017. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem igazoló vissza, a profilomból amúgy se lát semmit
2017. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nekem nincs sok ismerősöm, és szelektálom is őket. Attól függ ki jelöl be. Ha egy falubeli (7000 lakos), akkor visszajelölöm. Ha egy teljesen ismeretlen akkor azt nem - ha közös ismerősünk van, akkor attól függ.

Ha pedig egy jó csaj, és nem kamu, akkor beadom a derekam... ez egy ilyen dolog.

2017. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!