Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21 éves lány vagyok és sose...

21 éves lány vagyok és sose volt barátom. A szigorú szüleim miatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Maximalisták, régimódiak és szigorúak.

Sehova nem mehetek, leellenőriznek, nem engednek el. Utána én vagyok a rossz, meg kibeszélnek.

Én vagyok a kis gonosz a szemükben, mert az ő idejükben bem mentek sehova az emberek.

Sajnos mivel iskolába járok és irtózatosan sok időt el is vesz, nem tudok elköltözni.

Át se hívhatok senkit.


2018. jan. 21. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Már tizenévesen lázadni kellett volna, hogy mostanra bőven legyen tered.
2018. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ne engedj nekik,

Komolyan nem értem az ilyen szülőket, 21 évesen már rég felnőtt vagy

2018. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Azt már mondták a szüleid, hogy nagykorú vagy?
2018. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Költözz el!
2018. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez csak rajtad múlik, ha tényleg anyagilag nem engedheted meg, hogy elköltözz akkor viszont szembe kell nézned azzal a ténnyel, hogy venned kell egy nagy levegőt és a sarkadra kell állnod! 21 éves vagy, >felnőtt<. Erre tudom a szülők azt szokták mondani általánosságban, hogy az ő házukban vagy, tartsad be a szabályokat. Gondolom betartod, ha nem vihetsz fel barátot, hát akkor mész TE a barátodhoz! :)


Csak így lehet, ha kiállsz magadért! :)

HAJRÁ!

39F

2018. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

21 vagy, költözz el.


Ennyi.

2018. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot, férjet és családot keresel az mindenképp előnyös, hogy eddig nem volt 5 pasid.


De azért el kellene hogy engedjenek ha több, megbízható lánnyal mentek el szórakozni.


Arra légy figyelemmel, hogy nehogy átess a ló túloldalára amikor először elköltözöl, vagy alkalom adódik.

2018. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!