Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar tökön rúgni a lány...

Miért akar tökön rúgni a lány barátom?

Figyelt kérdés

Sokszor rájön, hogy milyen szivesen tökön rúgna, vagy ütne. Főleg , ha menstruál, olyankor folyton próbálkozik vele. Szerencsére szerencsétlen, és kivédem, de érdekel, hogy miért vágyik erre.

Más lány is ilyen? Megmagyarázzátok?



2017. okt. 23. 19:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nem adtál neki okot és tényleg erősen oda akar ütni (gyakorlatilag bántalmaz) akkor nyugodtan b**** le neki is egy jó nagyot.. Az egyenlőség (és önvédelem) nevében.
2017. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ok nélkül teszi, el kell felejteni! Később ez még rosszabb lesz!!!
2017. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hány évesek vagytok, de szerintem szexuális feszültség.
2017. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

De még egyszer se tette meg, és nagyon jó barátok vagyunk. Ennyiért még nem akarom elküldeni. Szeretjük egymást, tényleg legjobb barátság.

De félek, hogy tényleg összejön neki egyszer.

2017. okt. 23. 19:26
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy le akar veled feküdni?
2017. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%
Így ismerkedik.Bejössz neki.Resze,hadd szóljon...:)
2017. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Mert érdekli a farkad, és másképp nem tud érintkezni vele, csak így tudja ráterelni a témát, ilyen kis hülyeséggel.


Más lányokat is érdekelnek a farkak, de személyfüggő ki hogy mutatja ki az érdeklődését. Valaki egy buliban részegen körülmegy a srácokon, valaki fél a fiúktól ezért soha nem jut hozzá, valaki meg normális és szerelmes lesz, és úgy jut hozzá.

2017. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Tessék. Mondtam. :D

Ha jó barátok vagytok, szerintem értékelné, ha azt mondanád neki, hogy egyébként teljesen megértenéd, mert azért mégis csak király csávó vagy, szóval nyugodtan elmondhatja, hogy ha beléd van zúgva. :D

2017. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
"Azt akarom , h jól megdugjon ha ebből nem jön rá tuti impoens"
2017. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Mindaketten foreveraloneok vagyunk, tehát nincs senkink egymások kivül, csak pár "barát", akikkel néha beszélünk. De folyton egymással vagyunk, vagy élőben, vagy telefonálunk, vagy írunk.

Egyszer mondta, hogy jó, hogy nem vagyok olyan mint a eddigi fiú barátai, hogy csak dugni akarok vele, hanem tényleg érzi hogy szeretem és mellette vagyok.

Emiatt nem gondoltam, hogy dugni akar velem, meg szerintem meg is romlana a barátságunk, ha megtennénk.

2017. okt. 23. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!