Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veled előfordul az, hogy...

Veled előfordul az, hogy bűntudatból késő este fogsz neki feladatoknak, projektnek? Ilyenkor hogy kezeled, a pihenés fontosabb, vagy a befejezett munka?

Figyelt kérdés

Pl. rendszerint eltervezed, hogy befezejed egy feladatod egy adott napon, de nem sikerül, mert elhalogattad egésznap, így csak késő este kerülget a lelkiismereted, és úgy érzed, akkor kell vele foglalkoznod fáradtan.

Van amikor sikerül vele foglalkozni ilyenkor is, de máskor csak előjön az az állapot, hogy nem tudsz aludni, de nem is vagy valami produktív a dolgaiddal.

(megjegyzem, nem határidő betartás miatt van ez, csak a “ma is haladtam valamivel” érzet kedvéért.)


2018. jan. 22. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezek az érzések vannak bennem
2018. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is épp ilyen időszakot élek át sajnos :/
2018. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van mikor nekilatok keson, van mikor atrakom masnapra. Attol fugg mennyire fontos nekem vagy masnak hogy kesz legyek...
2018. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az életem írtad le :(
2018. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Késő este nem, de másnap azonnal nekilátok, amint tudok. Akkora bűntudat nem létezik a világon, hogy ne tudjak aludni tőle. :D
2018. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hazaérek 4 után a suliból. Ellátom az állatokat, eszek, megint nézem az állatokat, összeveszek pár szaporítóval adok-veszek Facebook csoportokban, rajzolok, mert azzal is fejlődni kell, állatozok, eszek, és már este 9 óra, még anyukál nem is beszéltem, de szelektálnom kell, melyik házit csináljam meg, mire tanuljak egy kicsit, és mire lesz idő szünetekben.

Általában hajnali 1-kor megydk aludni, jobb esetben.

2018. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!