Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertetek már olyan embert/em...

Ismertetek már olyan embert/embereket, akikről mindenki azt gondolta, hogy milyen jó és kedves emberek, de ti tudtátok milyen aljas utolsó emberek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rosszul esik,hogy vannak a környezetemben,akik mindenkivel mindent be tudnak etetni,nagyon szeretik is őket,sajnálják is őket,ha valami szomorú dolgot mesélnek az életükről.

Viszont nagyon rossz emberek,akik a szúk családi körükben csak pusztítani tudnak.


2018. jan. 23. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
apám
2018. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Igen..
2018. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%

Simán, többet is. Egyik maga az apám, mindenkinek nyal és hazudozik, azt hiszik róla hogy mintaférj és apa, a valóságban részegen fekszik egész nap, az össze spénzt elissza de várja a húsos kaját és úgy beszél a családjával mint a kutyával.

A másik jellegeztes forma egy volt osztálytársam mintájára épül, a csajnak elváltak a szülei de az apja kőgazdag, mindent megvett neki olyan kategóriában hogy póni meg drága ruha stb. a csaj személyiség tekintetében egy elkényeztetett kiállhatatlan majom, aztán amikor elkerültünk egyetemre (apuci természetesen fizette a tandíjat pedig államira is elég kevés pont kellett csak nem jutott be mert agyat nem vett apuci) az újonnan megismert csoporttársaknak szívhez szólóan előadta hogy ő milyen szegény, a szülei elváltak, neki milyen rossz élete van, miközben a drága cuccaiban villogott, mi meg diákmelóba jártunk éjszakánként hogy ne haljunk éhen.

2018. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik munkatársam.


Játssza a kedveset, de kifog 1-2 embert, többek között engem is, akikkel folyton, ok nélkül megalázóan, lekezelően beszél. De még a "barátaival" akikkel kijön, azokat is elhordja mindennek a hátuk mögött. Igazi kis féreg, mégis azt látod, hogy mindenki vele van jóban.


Apám meg dettó olyan volt, mint az előttem szólóé. Kívülről kedves, törődő, rendes, csak kicsit iszákos apuka, családon belül meg egy igazi diktátor. Na meg mindig az lett beadja, hogy én vagyok a rossz gyerek, a szemét szar aki csupa gonoszság.

2018. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy általánosos tanárom jut eszembe. Szülők elött gitározott, hízelgett a gyerekeknek. Utána a tanteremben meg szó szerint erőszakos propagandát nyomott mosoly mögé álcázva.

Egy srác volt akinek a szülei részt vettek a közéletben, és a tanárúr nem kedvelte őket. Erre a srácra rájárt.... okokat kerített hogy pofozhassa, megalázhassa az osztály elött. Próbált a srác ellen fordítabi mindenkit. 11 évesek voltunk. Én kimaradtam belőle, féltem ellene szólni, úgy manipulálta a gyerekeket és alaptomos módon a kollegáit és a szülőket is.

Azóta nem abban a városban lakok. De egyszer a sors megadja a lehetőséget nagyon megverem.

2018. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nemrég rúgták ki egyik munkatársam.Többen kérdezték meghökkenve,mi történt,hiszen ő volt itt az egyetlen normális ember,rendesen csinálta a melóját,pörgött,mindenkivel rendes volt.Aztán mikor elmeséltem,hogy minden hónapban eljátszotta,hogy több ember munkáját hátráltatva otthon fetreng részegen,és nincs kedve dolgozni jönni,de betelefonálni,baxik,aztán mint ha mi sem történt volna a legnagyobb nyugalommal összevissza hazudozik,na ezt kissé megelégelte a főnökség,akkor csak néznek pislogva,hogy hát ezt nem gondolták volna róla.

Igen,ezt csak azok tudták,akik közvetve együtt dolgoztak vele.

2018. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ők okozzák a problémát a családjuk körében? Egyáltalán milyen tetteket értesz ezalatt?
2018. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy bakker,hogy minden egyes nap tapasztalom.Pl.az anyám a szemembe néz és belehazudik az arcomba.

Azért hogy megtegyek neki valamit aztán amikor megtettem neki azt a valamit,akkor a szemembe nevetve mondja,hogy ő Sosem mondta azt,ő Sosem ígérte meg ezt-azt.

Gusztustalanul kihasznál másokat,miközben mindenki szemében egy kedves aranyos kis teremtés.

2018. jan. 24. 21:21
 9/9 anonim válasza:
Persze nagyon sokat ilyen embert ismerek..
2018. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!