Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » BTS rajongók! Hogy tennétek...

BTS rajongók! Hogy tennétek sorrendbe a tagokat kimézet alapján?

Figyelt kérdés
(Legszebb legelöl, csakis arc alapján)

2018. jan. 23. 18:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1. Jimin

2. Jin

3. J-Hope

4. RM

5. V

6. Suga

7. Jungkook

2018. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
szerintem mindegyik szép de első nekem mindenképp j-hope aztán jön rapmon utána pedig suga meg jin onnan már mindenki egy szinten van .
2018. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szegény J-hope mindenhol az utolsó:( ez kicsit elszomorít,tulajdonképpen nekem mindegyik egyaránt helyes :) ♥
2018. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mindegyiknek szep az arca,de nekem

V - kis elo anime karakterem ❤️😍

Jungkook

Suga

Jimin

Jin

Rapmonster

2018. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ah basszus j hope kimaradt, igazabol neki a legszebb az arca, de o nem tetszik annyira mint fiu igy jimin ele tennem xd
2018. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Ez egy igen nehéz dolog, mert mindannyiuknak nagyon különbözik az arca. Meg nehéz elvonatkoztatni a különböző, de ugyanúgy szerethető személyiségtől :)

Maradjunk annyiban, hogy a kb. 4 milliárd férfiból a világon, ők állnak a legelső helyen :)

2018. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az összes ferdeszemű egyformán néz ki, nem tudom mit láttok különbséget ikrek között, jó hogy nem vérfertőzést csináltok
2018. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!