Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy annyira izgulok...

Normális, hogy annyira izgulok az államvizsga miatt, hogy szó szerint sírva remegek 8-10 percekig, görcsöl a gyomrom, gombóc van a torkomban és rettegek?

Figyelt kérdés
Tanulás közben is, kb minden 3. tételnél elsírom magamat, vagy elcsuklik a hangom (hangosan olvasom magamnak). Már csak 3 napom van és igazából már egy hónapja ez megy, már a tanulás elejétől kezdve. Félek, hogy így nem leszek képes bemenni, mert a végén még összeesek, annyira parázok tőle. Normális ez? Gyengébb nyugtatót is veszek be esténként, de aludni is alig bírok.
2018. jan. 23. 20:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

"A vizsgadrukk nem érettség kérdése."

A vizsgadrukk nem. De az, hogy valaki tiniként vagy felnőttként kezeli, az már érzelmi és értelmi érettség kérdése.

2018. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Minek írsz ki kérdést ha egy köszönömöt nem tudsz adni a válaszokra? Mindjárt megsajnállak..
2018. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan egy hete államvizsgáztam. Hetekig csak tanultam, a vizsga előtti nap már engem is kerülgetett a sírás,mert pánikba estem hogy nem fogok tudni kiállni a bizottság elé.

Felesleges volt ennyire pánikolnom. A szakdolgozatomról a prezentáció annyira elnyerte a vizsgabizottság tetszését hogy a tételek kihúzása előtt mondták hogy nyugodjak meg, már nem lesz semmi gond. Nekünk 2 tételt kellett húzni, mindkettőt elkezdtem mondani,kérdezgettek belőle, majd látták hogy felkészültem, mondták hogy köszönik szépen. Semmi kötözködés nem volt. Ötöst kaptam.

Ha készülsz rendesen akkor nem fogsz megbukni,hiszen ha látják hogy tanultál,senki nem fog szivatni téged. Nyugodj meg,mert nem lesz olyan brutál mint elképzeled. Bár engem is nyugtattak azok akik már túl voltak rajta,de mégsem hittem el :D

Sok sikert! Majd esetleg írd meg ide hogy mi volt!

23N

2018. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
"De az, hogy valaki tiniként vagy felnőttként kezeli, az már érzelmi és értelmi érettség kérdése." - Nem felnőttként kezdtem kezelni, de végleg nem szabadultam meg tőle, és tudod, mit, talán nem is baj. Annyira soha nem blokkolt le, hogy megbukjak, de ad egy plusz adrenalin löketet.
2018. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
A 13-as válaszoló pl miért lett lepontozva?:)
2018. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, itt mindenki le lett pontozva.
2018. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most eléggé elfoglalt voltam, azért nem válaszoltam, mert nem is néztem meg eddig.

Senkit sem én pontoztam le, mindenkinek köszönöm a válaszát!

2018. jan. 25. 10:15
 18/20 anonim ***** válasza:
43%

#16: Igen, csak akit én kiemeltem ő saját tapasztalatot írt, egy rossz szava nem volt, biztatta is a kérdezőt. Azt a kommentet pl miért kell lepontozni? Mi az a dolog ami rossz benne?


Egyébként meg a 81%-os válaszoló egyik kommentje sincs lepontozva, kicsit sem feltűnő...:) Szánalom. :D

2018. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező! Ha eddig meg se nézted a válaszokat akkor minek kellett kiírni a kérdést? Komolyan ez a nulla logika már borzalom itt. Kiírsz egy kérdést majd szrsz a válaszokra,mert be sem lépsz ide. Nem gondolod hogy teljesen felesleges volt akkor? De majd vizsga után olvasd el,hátha egyébként van aki használható tippet adna a vizsgádra, de minek elolvasni..:)
2018. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"Egyébként meg a 81%-os válaszoló egyik kommentje sincs lepontozva, kicsit sem feltűnő..." - Akkor nem figyeltél eléggé.
2018. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!