Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék kevésbé...

Hogyan lehetnék kevésbé flegma és nagyképű?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy már elég sok embertől megkaptam hogy mennyire fenn hordom az orrom, és hogy mennyire flegma és nagyképű vagyok!

Hogyan tudnék kedves lenni az emberekkel, és magabiztos lenni, anélkül hogy nem vagyok flegma, és nagyképű velük?


Én nem érzem magam egyébként ilyennek, néha igen, de amikor mondták rám pont nem gondoltam magam nagyképűnek. Néha ilyennek látom magamat én is, bevallom, azt gondolom hogy ez csak egy álarc amit felveszek hogy az emberek ne lássák hogy mennyire visszahúzódó és félénk vagyok.

Tehát ilynenek akartam tűnni, a félénkséget leplezni, és ezzel lehet hogy nagyképűvé és flegmává váltam?


Kicsit össze vissza, de remélem segítetek!

Előre is köszi!

18/L



2017. okt. 16. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Csak add magadat. Ne akard hogy mást lássanak. Próbálj meg az a kis szerén, visszahuzódó és félék lány lenni aki valójában vagy. :) Ne egy olyan ember aki valójában nem téged ábrázol. :)
2017. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Úgy tűnik az a "sok embertől" nulla emberismerettel rendelkeznek, és nem néznek a dolgok mögé, a látszat emberei.


A kedves emberek sajnos pszichopaták.

2017. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

muszáj vhogy védened magad...

engem sem sokan ismernek meg első találkozáskor..


ne legyél ez miatt nyugtalan hiszen le is írtad, hogy nem vagy rossz csak így tudsz túlélni dolgokat..

2017. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet 40 éves nőben is a munkahelyemen.


Bár még én is átláttam a saját bizalomhiányán, és hogy nem elégedett magával.


18 éves vagy. Fogsz te még változni. ;)

Ekörül még rám is volt, aki ilyet mondott, én is csak lestem, bár tény, hogy próbálgattam magam az élet szárnyain akkor még. :)


Ma már volt munkahelyemen határozottnak mondtad, a mostanin meg mindenki "cuki"-nak, akire nem lehet haragudni.. Én meg csak nézek, hogy tényleg?.. :)


De a lényeg egyébként abban rejlik, hogy szeresd magad. Minél inkább szereted magad, annál kevésbé akarsz a külsőségeknek, más embereknek megfelelni. Annál inkább leszel te te.


És ezáltal leszel szimpatikusabb is másoknak. Néha nehéz, pláne ha új közegbe kerülsz. Olyankor én is elveszítem ö magam kicsit az elején olykor, és beleesek a megfelelés csapdájába. De itt is sikerült legyőznöm.

26N

2017. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni a kérdésrõl, hogy tényleg a személyiségedre reflektál, vagy az emberekre és az irántad levõ viszonyulásukra. Attól, hogy annak látnak, még nem biztos hogy az vagy, nem tudni hogy mibõl következtettek.

Sokkal egyértelmūbb a kérdés, ha a konkrét viselkedésedrõl írsz, nem arról, hogy mit mondanak rólad (ki tudja miért). Én helyedben többet foglalkoznék a saját önismeretemmel, arra figyelnék hogyan nyílvánulok meg és mit teszek, nem arra hogy mások mit mondanak. Mi nem tudhatjuk a környezetednél jobban, hogy milyen vagy. 20/L

2017. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na jobb már?
2021. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!