Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt, hogy tudom leküzdeni?...

Ezt, hogy tudom leküzdeni? Miért zavar egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy ha pár helyen együtt mutatkozom a családom egyes tagjaival, iszonyatosan zavar. Pl. van a munkahelyem közvetlen a szomszédban van egy másik, ahova anyukámat felvették, nagyon zavar, hogy ő itt dolgozik a közelben. Vagy ha elmegyek a bátyámmal a boltba és összefutok egy ismerőssel, akkor is zavaró, hogy együtt látnak minket. Nem minden helyzetben van ez, mert pl utcán, futásnál, moziban egyáltalán nem zavarnak, ha ott vannak.
2018. jan. 24. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez úgy hangzik, mintha szégyelnéd őket.


Körítés nélkül leírtad te is a tényeket. Akkor zavar ha olyanok közelében vagy, akiket ismersz.

(Kollégák.. ismerősök..)

Ha pedig idegenek vannak, akkor nem érdekel.


Inkább gondolkozz el azon, hogy miért van ez.

Furán viselkednek vagy nem tudnak viselkedni közösségben? Miért szégyenled őket?

Neked, hogy esne?


ui: Az édesanyám sem egy matyóhímzés ha közösségben vagyunk, de soha nem tudnám szégyelni.

Neki köszönhetek mindent és ő mindig ott volt/lesz, amikor az ismerősök/kollégák nem voltak/nem lesznek.


Tudni kéne, hogy mi a fontos.

2018. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A moziban, utcán, kirándulásra is olyan emberekkel megyek, akiket ismerek és úgy jönnek még ők is... Tudnak viselkedni, nincs velük semmi baj, szerintem még okosabbak, tanultabbak is, mint én, jobban kijönnek az emberekkel, nem tudom, hogy miért van ez.
2018. jan. 24. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha saját magad szerint okosabbak nálad, jobban kijönnek az emberekkel, akkor talán nem is szégyelled őket, hanem ez zavar. Az, hogy esetleg ezt más is látja. Mondjuk akár így, akár úgy, szerintem ez marhaság.
2018. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!