Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok szoveget magolni,...

Nem tudok szoveget magolni, tanulni se, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6-dik osztalyt jarom , es egyszeruen nem tudok figyelni ,magolni ,tanulni ,megjegyezni dolgokat ,foleg matekbol.

Kiprobaltam ma ,hogy kiultem a teraszra ott kabatban akartam magoli a matek lecket magamba ,es anyum ugy is bevisz, ha tanulok az a baj , ha nem az a baj. Kivagyok mar keszulve ettol erosen.

Matek oran sem nagyon tudok figyelni akarhogyan akarok.

Holnap matekbol felelnem kell ,mert felevi bukasra allok sajnos.

Romaniaban elek tehat a jegyek 1 tol 10 ig vannak , 1 tol 4 ig bukojegy 5-7 ig elmegy , 8 jo 9-10 nagyon jo. Es matekbol egyetlen 6 osom van ,a tobbi mind 4 es alatt van.

A szuleim meg mindenki csak szid ,hogy tanuljak amikor meg megkerdem hogy kell figyelni ,mar nem tudnak egy normalis dolgot mondani ,csak hogy hulye vagyok meg ilyenek.

Eleg rosszul esik.. anyum tanitono ,ezzel csak annyit segit ,hogy neha megoldja helyettem a matekot eneg csak bemasolom a fuzetbe, neha elmagyarazza ,ha valamit nem ertek es szolok mar egybol elkezd ott sohajtozni ,hulyezni stb.

Mit lehet tenni?

Mit tegyek ,hogy jobb tanulo legyek?

Egyedul matekbol allok bukasra tobbi nagyjabol jo, roman kicsit gyengus.

Valaszaitokat elore is koszonom.



2018. jan. 25. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj a matekot szerintem nem lehet tanulni azt megérteni lehez , de ez nagyon szomorú , hogy anyud tanító mégsem segít neked hanem csak bánt
2018. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Matekon MIT LEHET MAGOLNI???? Azt meg kell érteni, magolással nem csoda, ha bukásra állsz!!!!
2018. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
AZT Szeretnem meg elmondani ,hogy nem magat a feladatokat magolom ,hanem a szovegeket
2018. jan. 25. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá youtubeon a tananyagokra, többen is készítenek videót, amiben elmagyarázzák a dolgokat.
2018. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A matekban milyen szövegek vannak a szabályokon kívül ? Mert a szabályok is könnyebbek ha érted őket
2018. jan. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!