Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem értik meg, hogy...

Miért nem értik meg, hogy nincs olyan, hogy látens homofób?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 08:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ha undorodsz a bekaktol, te is beka vagy? Ha felsz a pokoktol, te is pok vagy? Idegesito, ahogy a melegek meg akarjak magyarazni, hogy mindenki meleg, aki undorodik a homoszextol :D
2018. jan. 26. 08:40
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha te kirekesztett és lenézett lennél nem az lenne az első dolgod, hogy meg akarnád magyarázni, hogy mindenki más is kirekesztett és lenézett? De.
2018. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kirekesztett es lenezett vagyok (mas okokbol), megse akarom megmagyarazni, hogy mindenki mas is az, szoval ez nem jott ossze. :D amugy meg a melegek mar reg nincsenek kirekesztve, sot...
2018. jan. 26. 08:45
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
És miből gondolod hogy nincs? igaz én csak egy ilyet ismerek. Évekig nagy pofával mocskolta a melegeket, utána kiderült hogy pasi szeretője van. Erről ennyit. Azért gyűlölködött mert saját magát nem tudta elfogadni.
2018. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Látens homofób? Tehát nem búza de annak adja ki magát? :D

Látens homoszexuális emberek léteznek, és biztosan vannak is, nem kevesen. Hiába olyan nyitott a világ ma, sokan még mindig bűnként vagy ciki dologként élik meg a saját búzaságukat, ezért túlkompenzálnak, azért szidják annyira a melegeket. Ez létező dolog.

Az más kérdés, hogy az a meleg, aki meg van győződve róla, hogy mindenki, aki szidja az életvitelét, látens homoszexuális, azzal a legkisebb gond az, hogy hova dugdossa a cerkát. Nagyobb gáz, hogy retardált szegény.

2018. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem jött össze? Nem érted amit írtam...
2018. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nyilván van olyan, aki tényleg azért szidja nagy pofával a melegeket, mert ő maga is az, de ez a legkisebb százalék, a melegek viszont általánosítanak, hogy mindenki, aki undorodik a homoszexualitástól, az ő maga is homoszexuális.
2018. jan. 26. 09:42
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Most meg te általánosítasz. Miből gondolod hogy minden meleg ezt csinálja? Amúgy meg mi a fenéért kell másokat b*szogatni a szexuális beállítottsága miatt? Marhára semmi köze hozzá senkinek.
2018. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de aki nem b szogatja őket, csak elmondja, hogy undorodik a homoszextől, már azt is homofóbnak hívják, meg hogy biztos meleg ő is, csak látens módon. jó, biztos nem minden meleg csinálja ezt, de a legtöbb igen. például feltesznek egy olyan kérdést, hogy nőként összejönnék-e olyan pasival, aki már szexelt másik pasival... és ha elmondom, hogy nem, mert undorodok ettől, rögtön le vagyok b szva. :D de ez csak egy példa.
2018. jan. 26. 09:53
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell elmondani. Ki kiváncsi rá mitől undorodsz? Ha én odamegyek hozzád, hogy nincs bajom veled, de undorodok tőled, az baszogatás.
2018. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!