Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A négerek miért agresszívabbak...

A négerek miért agresszívabbak és hangosabbak, akaratosabbak mint mások?

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom a kérdést, és nem is vagyok rasszista.

Viszont ezt a viselkedési formát szinte kizárólag csak az afrikaiaknál tapasztaltam. Nem Magyarországon élek. Egy nagy ruhaüzletben dolgozok, ahol legalább még 30 dolgozó van. A következő viselkedésre értem:

- kasszánál csak úgy odadobja a pénzt semmi szó nélkül

- ha valami nem tetszik, egyből átvált bunkóba, agresszív lesz

- ha valamivel nem értenek egyet egyből feltekerik a hangerőt és fölényeskednek

- már nem egy volt olyan, aki valami szabályelleneset csinált, majd amikor megjelent az üzletvezető, egyből elkezdték, hogy azért büntetik őket, mert négerek

- ha valamilyen ruhából nincs olyan méret ami kellene, akkor lekezelően közlik, hogy nekik abban a méretben kell, keressek nekik

- van egy néger nő ismerősöm, ő teljesen normális, de néha olyan dolgokat kérdez, ami abszolút privát szféra, és ha ezt elmondom neki, akkor hangosan megsértődik meg értetlenkedik

- a boltban mindig azt tapasztaltam, hogy sok afrikai az ott dolgozókat személyes csicskának tekinti, akit ide-oda küldözgethetnek (személyes tapasztalat is)


Még egyszer megjegyzem nem vagyok rasszista, de érdekelne, hogy az afrikaiak miért ilyenek. És ezt a viselkedést se a törököktől, se az araboktól nem tapasztaltam eddig ennyire. Több ismerősöm is ugyanezen a véleményen van.

Miért van ez?


Miből fakad ez a viselkedés? Tényleg nem akarok általánosítani se, de ezek a tapasztalatok tényleg kb csak az afrikaiakkal vannak.



2018. jan. 26. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom hol élsz, milyen bolt ez, milyen réteg jár oda, de szerintem nem jó körökben keresed az értelmet... Nekem elég sok fekete kollégám, barátom, ismerősöm van, és rájuk egyáltalán nem illik ez a leírás. Nem tudom, lehet ők a kisebbség, de ők normálisak, kultúráltak, műveltek. Mondjuk tény és való, jól megválogatom, kivel barátkozom.
2018. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy a herególyóval rendelkező faj. A tesztoszteron domináns, az ösztrogén Sub.
2018. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A statisztikák is igazolják a négerek agresszivitását és a bűnözésre való hajlamukat. Itt egy nagyon érdekes összehasonlító tanulmány a fehérekről és a négerekről:

[link]

2018. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Primarkban dolgozol, ugye?

Hasonlót én is tapasztaltam, főleg ezzel a személyes csicska dologgal, de az is tény, hogy az én munkahelyemen (vendéglátás) nagyon sok olyan fekete van, aki borzasztóan lusta, és személyes sértésnek veszi, amiért neki is ugyanolyan keményen kell dolgozni, mint másnak, és akkor jön a "mert én fekete vagyok..." kezdetű duma.

Illetve néger vendégek esetében, nekik minden kell, minden azonnal és lehetőleg nagy kedvezménnyel, ha épp olyan nap van, amikor nincs kedvezmény, akkor keresnek valamit, amire panaszt tehetnek, mert olyankor jár egy-két apró dolog ingyen.

2019. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!