Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért agresszívabbak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért agresszívabbak és erőszakosabbak a muszlim pasik?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményét várom elsősorban, akik jól ismerik a muszlim férfiak habitusát.

Ezek a pasik számomra sokkal vonzóbbak, mint az európaiak, de megijeszt a birtoklási vágyuk és az, hogy azt gondolják, a nőknek nem lehet kis privát szférájuk kapcsolaton belül, mindenről tudni akarnak.

Vagy ez csak a kevésbé iskolázottakra vonatkozik, azokra, akik Európába jönnek dolgozni?

Lehet egyáltalán velük normális, nyugodt kapcsolatot kialakítani, vagy nem érdemes kockáztatni?

Köszönöm.


2016. dec. 6. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
ez a kultúra náluk.
2016. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez nem vallás-, hanem inkább személyiségfüggő. Magyar pasik között is akadnak ilyenek bőven... ellenben két ismerősömnek is van muszlim férje, és rájuk például egyáltalán nem jellemzőek a fentiek.
2016. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Hogyan lehetne megmondani cirka 750 millio ferfirol, hogy milyen? Amirol te beszelsz, az nem "muszlimsag", hanem az adott tarsadalmi berendezkedes okozta kulturalis kulonbsegek, es foleg az arab ferfiakra jellemzo (es meg ott sem mindre), de rajtuk kivul meg van cirka 500 millio masik muszlim ferfi x ezer fajta kulturaban nevelkedve. Az en parom pl. muszlim, de az elmult par ev alatt egyetlen feltekeny megszolalasa sem volt, mig az egyetlen magyar baratom meg az elo faba is belekotott, mert az is nyilvan ki akart kezdeni velem... a privat szferat meg o maga is igenyli, es valoszinuleg a falra maszna tole, ha azzal traktalnam, hogy minden lepesemrol beszamolok neki, nemhogy meg kerdezze :').

Az viszont teny, hogy az ide bearamlo "munkasokkal", nem kell kozelebbi kapcsolatba bonyolodni, mert ok nem az iskolazott, tisztesseges reteg (mondjuk a tobbseguk meg muszlimnak is nehezen nevezheto).

2016. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Vallásuk, neveltetésük miatt ilyenek. Már kisgyermekkorukban ezt plántálják beléjük, hogy a nők alsóbbrendű lények és bármit megtehetnek velük. Nincs az a muszlim férfi, aki ebből engedne, teljesen mindegy hogy ágrólszakadt migráns vagy kulturált 6 nyelven beszélő, európai országi állampolgársággal rendelkező egyén. Ismertem több nagyon rendes, kedves, tisztességes, becsületes arab férfit, de a nőkhöz való hozzáállásuk, az nem túl biztató, elég ijesztő, teljesen semmibe veszik a lányok akaratát és gyakorlatilag rabszolgaként kezelik őket, volt olyan barátnőm, aki egy ilyen rendesebb arabbal jött össze, de nagyon ráfázott a kapcsolatra. Egyébként ez nem feltétlen rosszindulat a muszlim férfiak részéről, egyszerűen csak ilyenek, ebből a szempontból nem találkoztam még kivétellel. Ha egy európai nő úgy dönt, hogy szabad akaratából egy ilyen férfival köti össze az életét, annak pont a szabad akaratáról kell lemondania.
2016. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
# 4: nincs egységes muszlim kultúra, a különböző muszlim országokban is nagyon eltérő a nők helyezte, megítélése. Ahogy egységes keresztény kultúra sincs, országonként teljesen eltérő lehet az egyének szocializációja. (Pl. Mexikó is keresztény ország, de össze sem lehet hasonlítani egy Európaival az értékrendet, életstílust.)
2016. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nyilvan nem mindegyik muszlim ilyen es maganak a muszlim vallasnak is tobb aga van. De alapvetoen az agresszivitas a jellemzo. A vallasuk megvet mindenfele kompromisszumot, toleranciat, es a noket sem magukkal egyenragukent kezelik. En a helyedben nem kezdenek muszlim ferfival, hacsak nem vagy hajlando feladni mindent erte es kvazi ot szolgalni. Ismerek noket, akiknek ez az eletstilus jon be.
2016. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#3

A műveltebb, iskolázott muszlim teljesen más lehet, ezek nagyon elmaradottak. A nőt nem is tisztelik szerintem.

2016. dec. 6. 11:43
 8/18 anonim ***** válasza:

#5 Jól van, én elsősorban az arabokra gondoltam, nyilván azok közül sem mindenki ilyen, de akiket eddig ismertem, akikről eddig hallottam ,azokkal kapcsolatban ezek a tapasztalatok.

Tudom, hogy pl. Indonézia is muszlim ország, az ottani muszlimok valószínűleg másképp viselkednek.

2016. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönök minden hozzászólást, ami segít megérteni őket.
2016. dec. 6. 11:47
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem nagyon lehet megérteni őket, mivel egész másképp gondolkodnak, de mondom, ez nem az ő hibájuk, egyszerűen ilyen kultúrájuk, ezen viszont nem fognak változtatni, tejesen mindegy, milyen műveltek vagy kedvesek alapjáraton. Náluk a vallás az szent dolog, sokkal komolyabban veszik, mint mi európaiak, nem fognak engedni az elveikből. A magam részéről tiszteletben tartom őket, de semmilyen esetben sem létesítenék kapcsolatot ilyen vallású emberrel.
2016. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!