Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz az, hogy ha...

Szerintetek igaz az, hogy ha egy férfinak van párja, akkor igényesebb mint azok, akiknek nincs?

Figyelt kérdés
Pl. én az előbbi vagyok. Engem nem zavar ha munkás ruhában megyek be egy bevásárlóközpontba ha éppen nem volt időm átöltözni és csak ezért nem megyek haza, majd vissza a bevásárlóközpontba. Vagy pl. koszos az autóm, de ez sem zavar. A hátsó ülés előtt az ülésig érnek a sörösüvegek, de úgy sem űl ott soha senki. Viszont a kezem az mindig tiszta, szappannal mosom állandóan. Nem kososak a körmeim és utálom ha szíros a hajam. Tehát akik párkapcsolatban élnek, ők igényesebbek is általában?
2018. jan. 26. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

A putri-lakó is felöltözhet rendesen, aztán hazamegy a kupis rendetlenségbe,. Ez is az 'igényes férfi' kategóriába tartozik?

A leírottjaidból csak annyi derül ki, hogy adsz a látszatra, mások szemében igényesnek akarod láttatni magad.

2018. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat valamennyire megváltoztatja az embert, már akkor is, amikor a párod megszól az igénytelenségeidért (főleg ha olyan aki nem fogadja el ezt). De ellenpéldát is láttam erre, tehát nem mindig áll fenn ez egészen, függ attól is, hogy milyen a párod, zavarja-e őt a hibáid, illetve hogy mióta vagytok kapcsolatban. Pl. van olyan aki a kapcsolat elején próbál tökéletesnek mutatkozni, de egy időután ez elmúlik nála.
2018. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ti mit olvastatok?
2018. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elírtam. Én az utóbbi vagyok.
2018. jan. 26. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igazából csak azt nem értem, hogy jött ez a konklúzió abból amit leírsz? :D
2018. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én sem adok az ilyesmire..mindent időhatékonyan kell megoldani :)


van lány aki ettől menekülne de van aki megért, hogy nem kell mindennek mindig tisztának lenni..pl elég 2 hetente összekapni a kocsit


a melósruha meg alap..kim az a multi, hogy kiöltözzek neki?

2018. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért melós ruhánál nagyban függ a dolog attól, hogy mi is az a melós ruha.


Vannak relatív tiszta fizikai munkák, viszont egy festő aki épp egész nap csiszolt, nem biztos, hogy jól fog a boltban mutatni. Vagy mondjuk valaki egész nap a sárban mászkált meg betonozott.

2018. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!