Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire konzervatív vagy irigy?

Ennyire konzervatív vagy irigy?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm mindenbe beleköt, ha valaki valami jót csinál, pl. tanulok, akkor "minek, úgy sem lesz jobb", ha valaki edzőterembe jár,akkor az szerinte "felfújt izom" (hiába mondtam,hogy ilyen nem létezik) ha nyaralni voltunk, akkor szerinte az fölösleges pénzkidobás,meg megszólja a külföldieket. Meg hogy itt is minden ugyanolyan, sőt jobb, mert "először ismerd meg hazádat, mert még a magyar történelmet sem ismerik sokan". Nem tudom hogy ennyire konzervatív vagy irigy? Gondoltam arra is hogy tényleg konzervatív mert éjjel nappal Erdéllyel foglalkozik, meg hasonlók. Közben olyanokat szid, akik sokkal jobb eredményeket értek el. Gyárban dolgozik,hétvégente a haverjaival sörözik meg bulizik, de ennél többet nem tud felmutatni, miért bántja azokat, akik próbálnak jobbak lenni?

2018. jan. 26. 19:03
 1/5 anonim válasza:
90%
Mert alacsony az intelligenciája és irigy rátok hogy ti miket csináltok.Ne foglalkozz vele.
2018. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Buta, egyszerű, irigy ember.
2018. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus alacsony IQ-val rendelkező proli.
2018. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a magyar történelemből is max. a második világháborúval kapcsolatos dolgot tudja valamennyire.
2018. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magát hitegeti. Nyilván ő lusta jobbá tenni az életét, ezért azt se szeretné ha ti nektek jó lenne.


Amúgy ezek a nagymagyar emberek már csak ilyenek. Az összes erdély mániás, nagy-magyarország dzsekis hungarista is mind idióta volt. Rossz az életük, ennyit tudnak felmutatni hogy hova születtek. Ezért magukat hitegetik, és a többieket próbálják meg rossz színben feltüntetni a saját szemükben.

De sajnos vagy nem sajnos ezek az emberek (legalábbis akiket én ismerek) nem túl népszerűek a saját kis köreiken kívül.


Első tippem az lenne hogy ne foglalkozz vele. De annál még jobb hogyha mögé látsz, és rájössz hogy ez egyfajta elismerés amit csinál. Elismeri hogy neked jól megy valami amit ő is szeretne. De mivel te jobb vagy nála (amit nem akar beismerni) ezért ahelyett hogy ő magán változtatna, inkább megpróbál téged megváltoztatni. Ne hagyd hogy bárki lehúzzon a saját hülyeségük miatt.

2018. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!