Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van ennyi...

Szerintetek miért van ennyi homofób a Földön?

Figyelt kérdés

Miért ítéli el a sok konzervatív, homofób a melegeket? Mert nem nyitottak a változtatásokra? Undorítónak tartják? Akkor miért nem látok Sehol, például nekrofil ellenes plakátokat? (már bocsánat, ha valaki az lenne)Ez nekik természetes? Persze, egy ideig a csapból is a homoszexualitás folyt, így ez vált felkapott témává, de miért baj ha valaki más? Én nem vagyok meleg (habár sokszor megkapom a hosszú hajam miatt de én úgy gondolom hogy a homofóbok nem hajlandóak elfogadni hogy a világ halad, és ők elbujnak a saját maguk által teremtett kis burkukban. Nektek mi a véleményetek?

Ui.: A szövegben a homofób a homoszexualitást ellenző személyekre szól, nem pedig azokra akik félnék a melegektől.



2015. aug. 29. 22:57
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
52%
buták
2015. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
53%
Az alacsony intelligenciával rendelkezőktől mégis mit vársz?
2015. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
43%
Egy hetero férfi ösztönösen kicsit homofób, bár nem ez jelenti a problémát; hanem az hogy nem ismerik a melegeket. Az ismeretlentől még a legmacsobb hetero is fél. Sok férfi azt hiszi a melegek heterokat akarnak megerőszakolni.
2015. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
34%
te meg a homofóbokat ítéled el. na ezzel jobb lettél tőlük, vagy mi? felsőbbrendűnek érzed magad, hogy nem utálod a melegeket? szerintem gusztustalan, de amíg nem teszi közzé ország-világnak leszarom.
2015. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%
Miét van ennyi bzi a földön? Undorító igen, ahogy a nekrofil is. Miért nincs ellenük plakát? Mert nem verik nagydobra magukat. Igen az a baj, hogy a csapból is ez folyik. Fajtalankodjanak otthon, ahol senki nem tud róla. Nem a hosszú haj miatt lesz valaki ... . Így halad a világ? Hát hánynom kell tőle. Gyereket fogadhatnak örökbe? Szép. Ki lesz az anya és ki az apa?
2015. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 piriiiii ***** válasza:
25%
Hát, tudod, a homoszexualitás egyet jelent az emberiség pusztulásával. A homofóboknak csak a túlélő ösztönük kattan.
2015. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Én egészen addig "utáltam" a melegeket, míg meg nem ismertem egyet.Most gondoljatok bele, eleve így voltam nevelve pfuj bu*i hurr, erre összehaverkodok eggyel :D szal változott a nézetem.(nyugalom hetero)
2015. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
15%

Az érved eléggé lagymatag megközelítés azért... Szerinted hány nekrofil együttlét történik és ugyanígy hány homokos között?


Ne kelljen már végtelenszer + még 1x leírni hogy nem minősül teljes értékű embernek az, aki ilyen beállítottságú. Két férfi esetében nincs szó gyereknemzésről, már pedig ez egy nagy hiba.


Nem hiába próbálja a társadalom kivetni magából az ilyeneket, nálunk is dolgoznak multinál korcsok, mindkét típusból nő nővel például. Érezteti is velük az egészséges ember hogy nem egyenértékűek a szemünkben.

2015. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
31%
A szexuális rendellenességet miért is kéne tolerálni?Ja mert az egész világ előtt felvonulnak undorító módon?Gratulálok a feltűnési viszketegségben szenvedő melegeknek,inkább húzzák meg magukat.
2015. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
30%
A felvonulásokkal énis érdekesen állok, nemértem mi a halálnak kell ezt annyira híresztelni, nomeg a gyerek örökbefogadás...Gondolni kell a gyerekre is, hogy nő az fel?
2015. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!