Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Útban hazafele a tegnap este...

Útban hazafele a tegnap este egy részeg megfogta a mellem, hogyan lépjek túl a szégyenen?

Figyelt kérdés

A lányom vittem haza, szerencsére ö úgy látta h a vállam fogta meg.

10 éves.

Nagyon egyedul ereztem magam es féltem minden magányom eszembe jutott



#megjártam
2018. jan. 27. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit csinálni, próbáld elfelejteni mielőbb! Nincs mit szégyellni, nem te tehettél róla gondolom.
2018. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ebben az lenne szégyen, ha még a telszámodat is megadtad volna utána vagy többet neki...


Vegyél pár flakon gázsprayt s tartsd táskában, zsebben vagyis kéznél.


Ha buszon meglöknek-rád esnek, akkor is ennyit problémázol...ennyire ne mimózáskodj.

2018. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs miért szégyellni magad.Ellenben annak a részeg disznónak aki ezt tette lenne miért.Meg azért is,hogy emberi méltóságon alulian alkohollal tompítja az agyát ahelyett,hogy szembenézne a valós gondjaival.Megvetem az alkoholistákat.Biztosan megszégyenítettem,megrugdostam volna.Ne vedd magadra,nem tehetsz róla.Egyszer az állomáson vártam egy barátnőmet és belém kötött egy részeg.Elkezdett undorító dolgokat mondani.Nagyon kihúzta a gyufát nálam és jól a fejére olvastam megmondtam neki hogy egy csőcselék,meg a társadalom szégyene aki így viselkedik.Azonnal abbahagyta a perverz szöveget,lehorgasztotta a fejét és ismételgette magára vonatkoztatva amiket mondta.Utána kicsit bűntudatom volt, de az ilyeneket csak úgy lehet leállítani ha hatástalaníod őket.
2018. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én (az ember)akkor szégyellem magam, ha pillanatnyi zavaromban, vagy adott pillanatban úgy reagáltam valamire, hogy szégyellni kell magam.

Te semmit nem tettél, amiért szégyellni kéne magad.

A másiknak kéne magát szégyellni, de azt hiszem ő erre adott állapotában nem képes.

2018. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Sajnálom, hogy magányosak a kebleid. Ezt ne éld meg halálosan, az a részeg tanított valamit.
2018. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem már kissé túltetted magad a dolgon, felejtsd el hamar az egészet és ne gyötrődj!
2018. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat
2018. jan. 27. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező nincs okod a szégyenre, a részeg embernek lenne rá. Te nem tettél semmi rosszat!
2018. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:O
2018. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!