Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem ha vendégek...

Miért nem szeretem ha vendégek jönnek?

Figyelt kérdés

Van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy ha vendégek jönnek, akkor mindig bemegyek a szobámba, bezárkózom és ha elmennek, kimegyek.

Nem arról van szó, hogy utálom az embereket, inkább az ellentéte. Szeretem az embereket. Szeretek is beszélgetni.

De a vendégeket nem szeretem.

Ez mitől lehet? Tudnátok segíteni? Mit tehetnék ez ellen?

16/F


2018. jan. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Mielőtt jönnek, fürödj le s nem szégyenkezel;)
2018. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ezt csinálom,de én azért mert ők inkább a szüleim barátai,én meg annyira nem ismerem,meg nem is nagyon akarom megismerni őket. Megvan a saját baráti társaságom,akikkel elbeszélgethetek.
2018. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Igen. Pont ez a bajom nekem is, hogy a család azon tagjainál csinálom ezt, akikkel nem nagyon tartom a kapcsolatot.
2018. jan. 27. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek egyszerűen privát térként kezelik az otthonukat, megszokják az ott élőket, de zavarja, ha idegen van a "territóriumon" belül.
2018. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam kamasz koromban. Ha nem hozzám jöttek, elvonultam, vagy már eleve ki sem jöttem, mert amúgy is elfoglaltam magam otthon. Néhányan még poénkodtak is a szüleimnek, hogy lehet nem is létezem, mert soha nem láttak. :D

Semmi bajom nem volt senkivel, de nem ismertem őket úgysem, de néha köszöntem.

Az otthon meg nekem is magánszféra, kényelmes ruha, kicsit kócos haj (nem igénytelenség) stb. Ha hozzán jöttek kifejezetten, akkor természetesen nem "bújtam el".

Nincs ezzel semmi baj, ha ilyen vagy, nem vagyunk egyformák.

2018. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!