Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szörnyű ember vagyok...

Nagyon szörnyű ember vagyok ha nem szeretem az állatokat, nem érdekelnek az állatok?

Figyelt kérdés

Az emberek szoktak 378923 képet mutatni különböző pozitúrákból arról hogy hogy alszik a kutyájuk vagy macskájuk, ilyenkor mindenkinek az a reakciója hogy "jajjjj hogy egyem meg de cukiii".

Vagy amikor mutogatják hogy milyen "okos" a kutyájuk meg ilyenek. Én meg csak pislogok...


Vagy van az a közhely hogy az embert úgy kell megítélni ahogy az állatokkal bánik vagy valami ilyesmi. Én ez alapján valami pszichopata vagyok, hiszen nyilván nem bántom az állatokat, de szeretem elkerülni őket.


Őszintén szólva kicsikét tartok is a kutyáktól amennyiben egy vizslánál nagyobb méretű. Rettentően utálom amikor póráz nélkül szaladgál, és odajön barátkozni. Tudom hogy csak barátkozni akar szegény kutya, de tényleg tartok tőlük.


Soha nem volt háziállatom (ha nem lett volna egyértelmű), ha lenne, akkor tyúkokat vagy nyuszikat vagy olyat tartanék amit meg lehet enni.


2018. jan. 22. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam szörnyülködnek mert egyszerűen nem sok szépet találok egy csecsemő fotóban. Nem tudok ezzel mit tenni, szerintem nem aranyos. Kiskoromban megtámadott egy kutya, azóta félek tőlük és nem tartanék én sem. Macskákat szeretem, meg a mosómedvéket, de nem vagyok egy nagy állatbarát, jó sajnálom a kihalófélben lévőket, meg ilyesmi. Szerintem amíg nem bántom őket, addig nincs mit elítélni rajta.
2018. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tele a telefonom képekkel a kutyámról, és nagy állatbarát vagyok. Ennek ellenére nem gondolom rólad azt, hogy szörnyű ember lennél, egyszerűen mást szeretsz. Szerintem ameddig nem bántod az állatokat, addig egyetlen normális ember sem fog rossz szemmel nézni rád ezért.
2018. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelnek, attól még nem vagy szörnyű egészen addig, amíg nem bántod őket.
2018. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem vagy állatkínzó, addig nem gondolnám, hogy szörnyű lennél. Az én kedvenceim például a madarak, és vannak állatok, amiket nem kedvelek.
2018. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy az az ember akinek Harambe halála semmit sem jelent, részemről ragadjon rágó a hajadba. :(
2018. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat. Nyilván nem bántanék állatot.


Kicsit az emberekkel is ilyen vagyok, mivel azt is utálom amikor találkozásnál végig kell valakit puszilgatni az embereket. Sőt még gyerekkoromban is utáltam amikor anyukám simogatni meg puszilgatni akart, akármilyen kitartóan is próbálkozott. :-)


(Egyetlen kivétel aki nem bánom ha puszilgat / ölelget ha barátnőről van szó.)

2018. jan. 22. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bántod őket már hogy lennél rossz ember?
2018. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, én az emberekkel vagyok így :D
2018. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem erdekel sokakat, hogy nem szereted az allatokat, amig nem bantod oket..
2018. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Ez mindenkinek a magánügye. Amíg nem bántod őket, addig nem vagy rossz ember. Nem kötelező az állatokat szeretni, ha pedig valaki képeket tol az arcodba, nyugodtan mondd hogy téged ez nem érdekel. Én ugyanígy teszek ha gyerekekről van szó, kerülöm őket és én is megijedek ha valamelyik "póráz nélkül" szaladgál és odajön az arcomba bámulni meg elkezdi fogdosni a dolgaimat.
2018. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!