Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem szeretem az édességeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem az édességeket akkor lehet olyat kérni az esküvői vacsorámon, hogy a vendégek kapjanak tortát aki meg nem kér az valami gyümölcssalátát, vagy semmit sem kér?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 07:48
1 2
 1/13 Kankalin ***** válasza:
???
2011. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A saját lakodalmadon azt szolgálsz fel, amit akarsz. Ha akarod párolt tücsköt fecskefészeklevessel.Megenni meg senki sem köteles, sem ezt, sem a tortát.

Legyen gyümisali is, gyümölcstál, sajttál annak, aki nem szereti az édeset.

2011. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szereted=te ne egyél!(kirakod, egy falatot eszel)

A vendégek szeretik= ők egyenek!

2011. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Én örülök ha a vendégek megeszik a tortát, nekem egyáltalán nem kell, de mivel kötelező "kellék" nem mondhatom, hogy nem kell. Csak nekem ne legyen az, mint az óvodában, hogy egyél már egyél már egy kicsit, olyan finom, mikor utálom az ilyeneket. :(
2011. márc. 28. 08:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a másodiknak van igaza. Ha te nem szereted, nem eszel. Esetleg a torta mellé második opcióként kínáltass gyümölcssalátát.

Minden esküvőn van torta, az emberek arra vannak ráállva. :)

Persze, tényleg a te esküvőd, és ha nem akarod, nem muszáj, hogy legyen torta, de gondolom, azt szeretnéd, hogy mindenki jól érezze magát, és nálunk ennek része az esküvői torta...

Sok boldogságot! :)

2011. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy lesz torta, én azt akarom, hogy mindenki jól érezze magát! De azért én is szeretném magam a saját esküvőmön jól érezni, és én nem szeretnék pont a nagy napomon olyan dolgokat enni amiket utálok.
2011. márc. 28. 08:08
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy torta+gyümisali kombón senki nem akad fenn. Az étteremmel kell megbeszélned. Plusz pénzért szinte mindenre kaphatóak.
2011. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a tortát, de az esküvői fotó kedvéért beleharaptam, és annyi volt. Én nem bonyolítanám gyümölcssalátával, a költségeket jól megdobja (közben cukrozott konzervet kapsz almával felturbózva), értékelni meg nem fogják, mert mindenki a tortára vár. Azt meg senki nem nézi, hogy te eszel belőle vagy nem, és ha igen, mennyit.
2011. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vannak cukrosok a családban, és nekem is kezdődő cukrom van, de ha ennyire muszáj akkor eljátszom hogy örülök neki hogy édességet kell ennem. Majd megkérem a szüleimet, hogy egyék meg helyettem. :) A többi vendég meg szerintem akkor nem kéri majd a tortát. Úgyse sokáig tart ameddig a többiek megeszik.
2011. márc. 28. 08:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben baromi sok helyen lehet már olyan diabetikus tortát csináltatni, amin senki sem érzi meg, hogy nincs benne cukor. Pofon egyszerű megoldás :)

Lehet picit drágább, de ha pl. csináltatsz ilyenből egy kisebb tortát, meg egy normálisat, mindenki ehet, és mindenki örülni fog!

2011. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!