Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt ki lehet nőni idővel,...

Ezt ki lehet nőni idővel, elmúlik, hogy kezelnéd?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy nagyon szar környéken élek átlagos pozicióban tipikus probléma ezekkel, hogy nagyra vágyok, sikerre stb de igazából bármit elérek nem örülök neki.



20 éves koromig semmi bajom nem volt örültem az életnek, társaságom volt minden. Addig ameddig ugye el nem kezdődött a nagy betus élet...nyilván jöttek a bulik, csajok....minden de ennek rengeteg negativ hatásása lett.


Alapból elég érzelmes ember voltam mindig is, és hát nagyon sok csalódás ért éppen ezért telle vagyok lelki sérülésekkel.


Sokszor nyugatót kell bevennem, hogy normálisan az emberek között tudjak lenni, dolgozni...minden.


Stresszel az egész, pénz, kocsi...minden a nyakamba van, és egy balf**nak érzem magam, próbálok dolgokat kialakitani de nem megy.


Párkapcsolatra is rengeteg lehetőségem van, de NEM MEGY az utolsó is szar volt, szétvagyok zilálva vagy nem is tudom.


Költözésben is gondolkodtam már mert a szüleimmel élek, de akkor meg mégjobban becumiznám.



Nem a panaszok itt a lényeg, mert tudom hogyan sokan vannak igy hanem ez szépen az idővel valahogy elmúlik vagy milesz ebből???

Nagyon sok olyant hallottam, hogy bególyoztak az emberek ilyen 25 évesen meg stb...de én nem akarok olyan lenni.



Közben meg látom, hogy sokan már 20 évesen gyereket nevelnek meg minden tök furcsa az egész, mintha elcsúsztam volna valahol.....és csak én, azt érzem.

Közben az a volt barátnőm is folyamatosan b***tat se veled se nélküled dolog, de ő is ugyan olyan hülye mint én hogy azt sem tudja merre van.



Szóval ilyen helyzetben vagy hasonlóban volt már valaki, és túl tudott lépni rajta, hogyan oldottad meg?


25f köszönöm a válaszokat!


2018. jan. 28. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj pajtás ha a volt nőd csak kurni jár hozzád ne hagyd ki,más pinat se látott ennyi evesen nemhogy a nők ostromoljak....Ha a szüleiddel jól jössz ki maradj velük,milyen munkahelyed Van?milyen végzettséged?mit akarsz elérni az életben?!
2018. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!