Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek tizenéves korú lányok...

Egyesek tizenéves korú lányok miért válaszolnak vissza flegmatikusan egy általuk ki írt válaszra váró normális kérdésre?

Figyelt kérdés

Ez szerintem illetlen dolog csak azért mert van akiben benne a jó szándék a segíteni akarás attól még a kérdezőnek nem illene flegmatikusan reagálni egy általa feltett kérdésre.

Miért jó ez nekik ?

Elore is köszönöm szépen a válaszokat.

20/f.


2018. jan. 28. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
mert még kislányok csak nagynak hiszik magukat
2018. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tisztelt első válaszoló; köszönöm szépen a válaszodat! Így van.
2018. jan. 28. 20:11
 3/8 demet77 válasza:
A mai tizenévesek táplálkozása enyhén szólva szörnyűnek mondható;ez kihat az agy működésére is,természetesen nemcsak a tizenéveseknél van ez így.Hormonzavar,neveletlenség,depresszió és egyéb deviáns viselkedés is van a dologban,nem beszélve:a médiából folyamatosan áramlik a lelki szemét.A valódi kereszténység kihalt!A mai generáció halálra van ítélve.
2018. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen csak olvastam egy példát és e miatt gondoltam hogy felteszek egy kérdést
2018. jan. 28. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:

"....válaszolnak .... egy általuk ki írt ... kérdésre..."?? 1:Ennek mi értelme van?

2:Ha a saját kérdéseiket válaszolgatják akkor miért érdekel téged ha flegmák?

2018. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert nem szép ennyi más oka nincs amúgy
2018. jan. 28. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom egyesek nem tudják értelmezni a kérdést.

Tehát..valaki ír ki egy kérdést. Te válaszolsz rá, és a válaszodra reagál flegmán a kérdező

2018. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosan
2018. jan. 28. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!