Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális hogy szeretek kövér...

Normális hogy szeretek kövér lenni? Esetleg fatorexiám van?

Figyelt kérdés

Tizenéves fiú vagyok 176 centi és 130 kiló. Tudom hogy kövér vagyok de nagyon szeretek az lenni. imádom a hasam markolázgatni és tömni magam kajával. És mikor meglátom magam a tükörben teljesen megvagyok elégedve magammal sőt úgy látom hogy még fel is szedhetnék pár kilót.


Mit gondoltok? Ez normális? Esetleg van még így valaki?


u.i.: a kérdés teljesen komoly



2016. aug. 26. 23:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenről még sosem hallottam :D

Te legalább elégedett vagy magaddal. Ezt súlytól függetlenül nem sok ember mondhatja el magáról!

2016. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Én tizenéves lány vagyok, 151centi, 51kilo és én is szeretem fogdosni a hasamxdd, bár én nem vagyok megelégedve magammal, és nem is szeretnék felszedni kilókat, szerintem menj el egy orvoshoz, ez nem normális. Van ilyen osztálytársam, hidd el, hogy nem jó, nagyon beteges, sétálni alíg bír, problémáid is lehetnek belőle
2016. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a kövérség sok esetben egy olyan állapot, amiben biztonságban érzi magát az ember. Talán mélyen valahol félsz a partnerkapcsolattól, a csalódástól és úgy érzed magadat biztonságban, ha kövér vagy így biztos nem fogsz senkinek kelleni.

Legalábbis van ilyen, akinél erre vezethető vissza.

Van, akit tényleg nem érdekel a külseje egészen addig, amíg szerelmes lesz és a kövérsége miatt rá sem néz a kedves.

Ekkor már zavarja, de nem tud mit tenni, nincs annyi ereje, hogy a hatalmas súlyfelesleget leadja, meg nehéz is egy kitágult gyomorral a fogyókúra.

Van akinél a nagy súlyfelesleg komoly egészségi problémákat szül már fiatalon olyan eredményei lehetnek az orvosi vizsgálatokon, ami öreg korban jönne csak elő, na az már igen kellemetlen velejárója a kövérségnek.

2016. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én két lányt és egy srácot (huszonévesek voltak akkor) ismertem, aki kövéren is teljesen elégedett volt magával, és nem volt gondja az ellenkező nemmel, mivel hihetetlen önbizalmuk, energiájuk, imádnivaló személyiségük volt, és a hatalmas test ellenére szép arcuk és jó külsejük volt. A két lány körül zsongtak a pasik, mindig találtak olyanokat, akiknek a dús idomok jöttek be. A srácnak stabil párkapcsolata volt egy vékony lánnyal...

Az egészségügyi vonatkozások miatt azonban nem tartom hosszú távon jónak, ha valaki ilyen túlsúllyal él. Jó lehet a harmincas évekig, de utána (vagy már hamarabb) jönnek a bajok, és idősebb korban már nagyon visszataszító is lehet egy kövér ember.

2016. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
A TLC-n mennek ilyen musorok, amikben ilyenekrol van szó mint te. Amúgy az nem igazán normális, hogy úgy látod, hogy még hízhatnál! Szerintem jobb, ha orvoshoz mész, mielott úgy járlál, hogy daruval kell kiemelni az ablakon!
2016. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nem normális ez...voltál már orvosnál, vagy pszichológusnaál?
2016. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
vedd fel a Cartman nevet!
2016. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
83%

Szia,

Nyugodj meg, teljesen normális:) Feedee vagy. Ha valami nem világos, nyugodtan írj rám, segítek feldolgozni :D

16/L

2016. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%
Hát te elmebeteg vagy,b*szd meg 13 éves lány vagyok 58 kilóval és éjszakákat sírokát emiatttt,te meg ?még hízni akarsz.Sztem kezeltesd magad!!!
2017. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát, aki éjszakákat sír 58 kilós testsúly miatt, az se teljesen százas.
2017. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!