Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartok a szüleim vélemén...

Miért tartok a szüleim véleményétől?

Figyelt kérdés

22 vagyok, tehát korban már felnőttnek számítok pár éve. Egy barátom volt, alig pár hónapig, de ha nála aludtam, akkor is azt mondtam a szüleimnek, hogy egy barátnőmhöz megyek át. Srácokról kb nem is tudnak, hogy lett volna.

Szóval nem is mernék hazahozni pasit, aki velem aludna, mert tartok tőlük.

Nem mellékesen, ritkán cigizek és attól is tartok, hogy erre rájönnének.

Miért nem merek elöttük felnőtt lenni, amikor dolgozni járok, valamennyire önálló vagyok, bár még velük élek.


2018. jan. 28. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, félsz a reakciójuktól. Pedig az a te dolgod, hogy kivel mikor vagy. Vagy talán mélyen nem akarod te magad sem, hogy tudjanak a dolgaidról. Én se számolok be sok mindenről, bár nekem van barátom és tudnak is róla, mi egymásnál is alszunk sokat, nekem ebbe nem szólnak bele. De nekem se tudnak dolgokról. Viszont az nem jó, hogy ennyire elzárkózott vagy tőlük. Milyen a kapcsolatod velük?

19/L

2018. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom mert fontos neked a véleményük, és nem akarsz nekik csalódást okozni.

Nem hiszem hogy az csalódás volna ha a lányuk pasizik.

Egyszer úgy is el kell kezdeni beadagolni, szerintem ne várj vele addig amíg terhes nem leszel :)

2018. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!