Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Gyerekes" arc ellen?

"Gyerekes" arc ellen?

Figyelt kérdés
Hülyeség a kérdés, tudom, de 20/F vagyok, s olyan "gyerekes", "idétlen" arcom van, mint egy 15 évesnek. Ezen egyáltalán lehet változtatni, vagy hagyjam? :D
2018. jan. 28. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakáll, ha meg nem nő akkor műszakáll.
2018. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szakáll jó ötlet! Esetleg szemüveg? (Szögletes, fémkeretes).
2018. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből a szakállra gondoltam
2018. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szakállat növesztettem, mert 23 évesen 15nek néztek! Most már úgy nézek ki, mint egy 18 éves NDK-s úszónő

23f

2018. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Veressed össze magad, így szép buci fejed lesz;)

A házasság az megtudja gyötörni a férfi arcát-érettre...mondják;)


Gyerekes arcon a szőrzet vagy szemüveg még továbbá nevetségessé tesz.

Bízd az időre, ennyi.

2018. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

sok cigaretta, pia, kevés alvás.

tuti recept.

2018. jan. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanezek a paramétereim, 20 éves vagyok és rendszeresen 15-16 évesnek néznek. A különbség annyi, hogy én lány vagyok, nem növeszthetek szakállt. :D Viszont légy pozitív, mi valószínűleg 40 évesen is fiatalosan fogunk kinézni, míg a többiek őszülnek meg ráncosodnak ;)
2018. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

# 7


Majd idővel hasonló korú párod miatt, aki látszik annyinak, amennyi, viszont kapod a megjegyzéseket, hogy nézd a tinit a tatával vagy melletted is csak vénülnek a pasik:DDD

Tudod, az emberekben ott a "jóindulat" ilyet látva...készülj vagy keres ifjúnak látszót, esetleg nálad fiatalabbat;)

2018. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem önmagában nem baj, sőt sokaknak szimpatikus is lehet épp ez. Viszont nem csak az arc teszi a megjelenést, ha emellett az alkatod, stílusod, viselkedésed rendben van, akkor nem lehet gond.

Számomra biztos taszítóbb lenne az, aki “érett” arcú, de ott a gyerekes viselkedés, vagy béna öltözködés, stb.

Nekem is sokszor mondták, hogy baba arcom van húszonévesen, de attól még felnőttes az alkatom, tehát nem úgy nézek ki összességében, mintha megragadtam volna egy korban és nem is viselkedem úgy:)

2018. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Kösz, de a rosszindulatú emberek sosem érdekeltek, kötve hiszem, hogy ez a jövőben változni fog. :D Ha ennyire telik tőle azzal csak saját magát minősíti, bántani nemigen tud.
2018. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!