Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy valakinek...

Miért van, hogy valakinek kell a káosz az életében?

Figyelt kérdés
Évek óta teljes káosz uralta a feleségem és az én életemet minden területen,voltak köztük nagyon súlyos dolgok is,majd amikor nemrég ezek véget értek,a feleségem azt mondta,hogy hiányoznak is neki,legyen olyan az életünk,mint régen volt. Azt mondta,hogy neki a béke unalmas,neki a "háború" kell!

2018. jan. 31. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert a bizonytalanban érezte,hogy menni kell különben elsüllyed.

a langyos húgyban meg szembesül vele,hogy annyival jobb nem lett,hogy tényleg jó legyen,csak kevesebb a stressz.

ez meg ráébreszti,hogy mennyire nem tart sehol sem és ezzel a parás időszak alatt nem kellett szembenéznie,mert ott a túlélés volt a cél,nem a fejlődés.

2018. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most hulyen hangzik, de en is szeretem a kaoszt, maskepl unalmasnak erzem az eletem. Ennek ellenere feleslegesen nem generalok problemakat. Onsorsronto nem vagyok azert.
2018. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt még értem, hogy "úgy szép az élet, ha zajlik" felfogású a feleséged, de azért az már túlzás, hogy neki "háború" kell.
2018. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit "olaszosnak" tűnik az asszony.
2018. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kamaszoknak mikor kell a műbalhé? Amikor unatkoznak. Egy példa a sok közül. (Más kérdés, hogy pl tőlem távol áll ez a mentalitás.)
2018. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!