Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehetséges az,...

Horvah Gee kérdése:

Szerintetek lehetséges az, hogy egy álom alatt eltűnik egy betegség?

Figyelt kérdés
PL:Azt álmodtam,hogy esik a hó esik az eső...Történt velem egy érdekes dolog ezért utána néztem, hogy mit jelent ez...A következő a kettő jelentése:Megtisztulás,Betegségből kigyógyulás.És láss csodát influenzás voltam majdnem megpusztultam úgy fájt mindenem és miután felkeltem elmúlt minden mintha egy csettintés lett volna?Hogy lehet?Egyik napról a másikra?

2018. febr. 2. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, bár lehet véletlen is. Tény s való, hogy némely álmok egyfajta jelzésként szolgálnak, de egyáltalán nem ajánlatos ezekre építeni az életünket, és várni, hogy az álmunk majd megmutatja a helyes utat.
2018. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az oldalon van külön ezotéria kategória, az ilyen hülyeségeket oda tessék kiírni
2018. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Meggyógyulhattál egy éjszaka alatt, de nem az álomtól, hanem mert a szervezeted legyőzte a vírust.
2018. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Igen ha legyőzöd az okát de ez nehéz mert elő is kell csalogatnod, hogy testileg megjelenjen. Egyszerűen kinyírod miközben rettegsz és el akarsz menekülni előle.
2018. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy vírusos megbetegedés, alommal gyógyítható.
2018. febr. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!