Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-szer felhívtam ma valakit,...

10-szer felhívtam ma valakit, feljelenthet?

Figyelt kérdés

Egyszer felvette egy lány, azt hittem nem gáz, letettem. Utána rájöttem, hogy a doki lánya lehet, ezért hívtam őket újra, semmi. Most felveszik, szóhoz sem jutottam: a férje, idézem: "Ne hívogassál, a k.r.a anyádat te szemét". Nekem ebből elég volt, beszóltam, hogy kösz. Ezek után nem volt kedvem az orvsot kérni.

Keresek másik orvost a lányomnak. Marha jó, hogy a doktornó fel se veszi és mindenhol ez van felírva. Akkor, ha átadta a lányának, nem kellene jelezni? Full azt hittem téves, azért nyomtam ko, utána hiába hívtam.

De ilyet lehet? Vagy ő jelenthet még fel engem?


2018. febr. 3. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
A te hibád, mikor beleszólt a lány meg kellett volna szólalnod hogy mit akarsz és nem csak úgy letenni, akkor kiderült volna a dolog.
2018. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ilyenkor, mielőtt leteszem, azért szoktam mondani, hogy bocsánat, téves, vagy valami. Meg akárhogy számolom, csak 3 hívást írtál le, nem tízet. Mi volt a másik hét alkalommal?

2018. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan nem értem ezt a sztorit.



Alapból az orvosnak is hétvége van, gondolom azért nem veszik fel, de ha téves a hívásom is bele szoktam kérdezni, hogy bocsánat xy-t kerese, de azt hiszem téves. Néha így kapod meg az új számot, stb. Meg ez a nem-paraszt módja az ilyen helyzet kezelésének..:D


Nagyon úgy tűnik, hogy te vagy életképtelen, és mégis másokra haragszol érte. Amúgy 10 hívást emlegettél, mi volt a többi alkalommal?

2018. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Reggel hívtam a lányt, beszólt, gondolkoztam ki lehet stb. nem szólt újra a halómra, letettem. Azt hittem téves, kutattam még a neten, de mindenhol ez van.

Azóta hívtam őket annyiszor, lehet nem volt egészen tíz.

Most meg bele se szólhatok, ordít bele az őrült. Nem akartam olyat, mondani amit megbánok, inkáb beszóltam, hogy kösz.

Akkor nem kellett volna visszahívni, mint felveszi és üvölt????

2018. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Bocs ez a másik fiókom.
2018. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
32%
Balfék ! Ezért le is csukhatnak ! Ha tévesen hívok valakit és felveszik akkor is beleszólok,hogy bocsi TÉVES ! Gyermeked van , olyan idős vagy és nem tudod a telefon illemtant ! Olvass utánna de sűrgössen.
2018. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja, hogy én vagyok a balfék?? Halóztam a lánynak, nem szólt újra.

Ez van kiírva, hogy sürgős esetben.

De meg sem hagyták magyarázni, felveszi és ordít???? És engem csuknak le, nem? Te vagy a balfék.

2018. febr. 3. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem írtál sms-t? Amúgy a zaklatáshoz nem elég egy nap szerintem.
2018. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vezetéksről telefonáltam, kijelezte a számot. Ha felveszik, nem alpárinstílusban, elmondtam volna, mi a helyzet.
2018. febr. 3. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Most már ne telefonálj többet arról a számról, próbálj meg keresni egy másik doktornőt, vagy póbáld meg esetleg egy másik számról. Fel tud jelenteni, de szerintem nem érdemes bíróságra menni miatta, ha többször nem hívod, akkor valószínűleg nem fog feljelenteni.


Az előttem szólókhoz azt fűzném hozzá, hogy amikor én akarok segítséget kérni, akkor ha alpári stílusban beleszól valaki a vonalba, akkor nem azt mondom, hogy kösz, hanem, hogy bocsánat az előbb azt hiszem, hogy nem hallottak elég rossz a vonal, most hall engem? Mondjuk az az orvos sem komplett, aki három telefonhívástól így kiborul, ha nem szól bele senki a telefonba. Lehet, hogy már korábban zaklatták a lányát.

Arról szerintem nem kell szólnia, ha átadja másnak a telefont, főleg, ha mobilról van szó, nálunk is anyukám orvos, ha valaki hétvégén hívja a mobilján, akkor ugyanúgy, mint a többi mobiltelefont, az veszi fel elsőnek, aki a legközelebb van hozzá. Ha ez az unokatesóm, akkor ő, a hívások nagy rész általában rokonoktól, barátoktól jön, nem betegektől.

2018. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!